Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs eleg penzem elkoltozni...

Nincs eleg penzem elkoltozni es ezert szomoru vagyok. Dolgozni meg itt nem vesznek fel. Anyukamek idegesitenek mert mindig olyan hangosan beszelnek h felkelek. Elakarok kezdeni egy uj eletet de tavol vagyunk am mindentol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 08:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
8%
Akik lepontoztak azok talán tudnak a nincsből is költeni bérletre vagy épp albérletre? Komoly képesség lehet sajnos nekem sem megy 😀
2021. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
7%

Kíváncsi lennék, a 39 válaszadóból hányan voltak hasonló helyzetben!

Könnyű úgy osztani az észt, ha örököl az ember vagy mindent a hátsója alá tettek a szülők!

Azért egy munkásszálló se leányálom! Eleve ott több emberrel laksz egy szobában, el kell viselned a rigolyáikst... Az ilyen emberek általában nem művelt, udvarias emberek, és nem a napon barnultak le...

Még mindig az a legjobb megoldás, ha a barátoddal ketten elmentek albérletbe, ha lesz elég félretett pénzetek!

2021. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
72%

Én voltam ilyen helyzetben, és minden megoldható. Persze egyszerűbb sírni a gyakorin.

42-es, te nem az a középiskolás gyerek vagy, aki állandóan itt sír, nehogy vége legyen az online oktatásnak? Ugyanannyi százalékon állsz, és az okosságaid is azonosak.

2021. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
43/ honnan tudod ki hány százalékon van , mikor már csak a pipákat mutatja?
2021. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
87%

40: pont ezt írtam én is fölötted pár kommenttel. :)


Tényleg elképesztő, hogy milyen kifogásai vannak - ahelyett, hogy örülne, hogy eltartják...

2021. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
5%
a nagy gyakoris menekül otthonról , de attól nem mindenki akar elmenni ottonról mert "ez a világ rendje"
2021. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
44: Három telizöld mindkét kérdéscsoportnál három telizöld. Aztán ha van kedved, kiszámolod, 20*3, tehát 60%-on áll.
2021. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Tavkapcsolatban vagyunk. Most olvastam a kommenteket.
2021. febr. 19. 13:14
 49/62 anonim ***** válasza:
84%
Távkapcsolatban vagytok, de az ő az indok arra, hogy nem mész el szállást is adó helyre dolgozni. Ez igen.
2021. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
Meg tanulok baromarcuak xd 4 honap mire vegzek a kepzesemmel. Van ovodai dajka kepzesem meg most egy irodai es itt hiaba jelentkeztem ovodakba is semmi. Ja es csak ugy kozlom par emberrel hogy budapest kb 300km xd
2021. febr. 19. 13:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!