Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs eleg penzem elkoltozni...

Nincs eleg penzem elkoltozni es ezert szomoru vagyok. Dolgozni meg itt nem vesznek fel. Anyukamek idegesitenek mert mindig olyan hangosan beszelnek h felkelek. Elakarok kezdeni egy uj eletet de tavol vagyunk am mindentol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 08:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
96%
Vagy miért nem mentek ki külföldre? Rengeteg hely van ahol adnak szállást is pároknak munkával együtt és elég jól lehet keresni. Barátom most ment ki Nemetbe ahol adtak szállást és keres havi 800eFt-ot átszámítva. Azóta már kivettek egy albérletet a csajaval. Mindent meglehet oldani, nagy a világ és a lehetőségek végtelennek.
2021. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
79%

Tehát anyádék nyakán élsz, és még neked áll feljebb, hogy beszélgetni merészelnek reggel?


Anyám borogass!

2021. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
18%

Egyből cseszegetni kell a kérdezőt, hasznos tanácsok helyett, emberi stílusban...

Csak egy szokásos nap ezen az oldalon a szokásos intelligenciájú emberekkel...

2021. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
81%

13: a kérdező cseszegeti a szüleit!


Aki szelet vet....

2021. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
13%
Hihetetlen külföldön ajánlgatni olyannak akinek sem munkája sem pénze ....ahhoz elég nagy összeg kell.
2021. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
10%
Külföldöt
2021. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
16%

"Egyből cseszegetni kell a kérdezőt, hasznos tanácsok helyett, emberi stílusban..."


Ezen röhögök én is :)


1, olyan stílusban osztják ki a kérdezőt, mintha nekik kéne eltartani


2, "menj munkásszállóra" és más "kiváló" tanácsok.


kiváncsi vagyok, ezek a nagy észosztó agresszív (prolik) mégis mit dolgoznak, illetve miért gondolják, h a kérdezőnek munkásszállóra kéne menni.


"Tehát anyádék nyakán élsz, és még neked áll feljebb, hogy beszélgetni merészelnek reggel?"


:D

imádom, mikor funkcionális analfabéták adnak életvezetési tanácsokat. nem pontosan ezt írta a kérdező, te lángész.


nem akarok bunkó lenni, de sztem pont ezen az oldalon teljesen felesleges ilyen kérdést feltenni:


a válaszadók többsége sztem a kifejtést sem tudja értelmezni, és az EQ-ja a béka s_gge alatt.

azt hiszik, mivel ők 50 km-re lévő melóhelyen trágyát lapátolnak, ezért másnak is jó lesz.

2021. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
6%

ja! megnéztem a profession-ös linket is:


Ez aztán nagyon hasznos, köszönjük, emese.


a munkák nagy része pont olyan, amire kb. a lakosság 5-10%-a alkalmas p(pl operátor, vagy targoncás, amihez végzettség kell), vagy az ország/Európa másik végében van.

Sopronban meg ugye nagyon olcsó az albérlet, mint tudjuk (irónia), mehetne a kérdező vmi putriba lakni.


külföld az még talán működne, bár jelenleg az sem könnyű, és nyelvtudás nélkül kínkeserves lesz.

2021. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
77%
Operátornak nem alkalmas... Hát akkor már ku.rva nagy gáz van vele, mert azt nyolc általánossal is csinálják.
2021. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
88%

17: akkor ezt hogyan magyarázod???


" Anyukamek idegesitenek mert mindig olyan hangosan beszelnek h felkelek."

2021. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!