Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 8-10 évesnél idősebb gyerek...

A 8-10 évesnél idősebb gyerek tudja az anyukája, apukája fizetésének összegét és a bér függvényében fogadja el, hogy nevezték, felszólítsák tanulásra, fürdésre vagy egyéb dolgokba?

Figyelt kérdés
Ha az egyik szülőnek nincs vagy a másikhoz képest kevesebb a bére, annak a szavára nem kell figyelnie, hallgatnia a gyerekeknek, jogosan hagyja figyelmen kívül a gyerek?
2021. febr. 26. 17:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
73%

Mi csináltál eddig? Tűrted?

Gyereknek akkora pofon, hogy többet fel sem merül benne ilyen (nem vagyok a gyerekverés híve, de 12 évig nem nevelted egy percet sem)

Férjnek megmondani innentől én balra, te jobbra, külön kassza, te főzől, mosol takarítasz szigorúan magadra meg a gyerekre, férj meg fel is fordulhat. A gyereket meg vasszigorral fogni, nincs sulim kívüli program, tv, számítógép, semmi amíg nem tanul meg viselkedni... ennyi az egész,..én nem költöznék, szépen éltek egymás mellett és úgy csinálsz mintha nem létezne, majd ha nem tetszik költözik ő

2021. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
A kérdésből ítélve neked is a pénzed a több...
2021. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!