Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindig azzal bánt hogy...

Anyám mindig azzal bánt hogy 26 évesen szégyen hogy itthon lakok meg nem tartok sehol az életbe, mikor miattuk van ez állandóan pénzt kérnek el most is 140 ezret elvettek december óta. Kinek van most igaza?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 17:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
28%

Ne legyetek már agresszívak-

DIKxdxdxd

2021. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Ez hosszú sztori ez az egész az a szomorú hogy azt is mondja mindig más 26 évesnek már családja van meg na persze többsége drogozik, iszik állandóan másokhoz hasonlít minek csináltak meg ha teher voltam mindig is
2021. febr. 26. 18:35
 13/37 anonim ***** válasza:
66%

10-es, jaj de okos vagy. Mondjuk marhára nem mondott olyat a kérdező, hogy fix összeget kérnek el tőle havonta.

De ha már ennyire tisztában vannak itt egyesek azzal is, amiről nem írt, akkor azt is elmondaná valaki, hogy miért is olyan gonoszak a szülők, hogy a javában FELNŐTT, keresőképes gyereküktől HAVONTA kérnek kb egy szobányi bérleti díjnak megfelelő összeget, mivelhogy ő is ott lakik, rezsit fogyaszt, etetik, itatják, mosnak rá, mindennel kiszolgálják? Egy 26 évesről beszélünk, nem tinédzserről!

2021. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
96%

Azért te is eléggé elfogult vagy, hogy a többség drogozik meg iszik....

Tessék összecsomagolni és megpattanni. 26 évesen, ha már dolgozol, nem a szüleiddel a helyed egyébként sem.

Ha nem tudtál megfelelően félretenni, költözz össze valakivel az első időszakra.

2021. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
95%
Nincs elég információ, hogy el lehessen dönteni, kinek van igaza. Dolgozol? Ha igen, mennyivel járulsz hozza a háztartáshoz (rezsi, bevásárlás, stb), ha nem, miért nem? Miért ők tehetnek arról, hogy nem tartasz sehol, mit csináltak? Ha pedig ennyire elviselhetetlenek és komoly a konfliktus, miért nem mozgatsz meg minden követ a költözés érdekében? Önmagában a kérdésed nagyon karcsú ahhoz, hogy ott bárki nekiálljon szidni a szüleidet, úgyhogy ha normális választ akarsz, akkor a fenti kérdéseket nem ártana tisztázni.
2021. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem itt az ideje elbeszélgetni a szüleiddel. Itt az ideje, hogy kiállj magadért és elmond a véleményedet. Ha pedig teheted, költözz el, hidd el jóval boldogabb leszel.
2021. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Vetettek fel hitelt is velem, 3 évig nyögtem aztán abból a hitelből semmit sem láttam. Aztán volt ez a folyószámla hitel sokszor úgy adtam kölcsön abból is mert amit felvettem az személyi kölcsön volt
2021. febr. 26. 18:57
 18/37 anonim ***** válasza:
16%
Valahol igazuk van, bár 140be még egy albérlet se kerül szóval nem értem mire vesznek el ennyit és miért hagyod. Költözz el ha megteheted, mindenkinek az lenne a legjobb.
2021. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%
Én 24 éves koromig bírtam velük. Egyszerűen kialakul az emberben az önálló életre való igény. Ha nálad ennek nyoma sincs, akkor igazuk van. Nőlj fel és költözz el valahova.
2021. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
66%
Patanj meg könnyebb lesz úgy az életed! Utána majd azt fogod mondani hogy ez eddig miért nem jutott eszedbe
2021. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!