Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák mit szólnátok ha a 18...

Anyák mit szólnátok ha a 18 éves lányotok tanácsot adna a szexuális életetekhez?

Figyelt kérdés
Még régen elváltam, és most találtam egy igazán szimpatikus férfit, viszont nagyon izgultam az új randink miatt, mert éreztem hogy esedékes lett az első szex, én pedig kicsit szűz kamasznak érzem magam ennyi év után. Felhívtam a lányom hogy segítsen ruhát választani, gyorsan ide terelődött a téma, és olyan érett és jó tanácsokat adott hogy teljesen meglepődtem, és igaza lett. Hálálkodjak neki, és meséljek, vagy inkább legyen ez egyszeri ilyen nyílt szexuális beszélgetésünk, és ennyi?

2021. márc. 2. 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%
Csak annyit mondj, hogy köszönöd a segítséget meg tanácsokat, jól éreztétek magatokat.
2021. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A mai fiatalok akár tapasztaltabbak is lehetnek, mint te. Én a helyedben egyszer megköszönném, de ha mód van rá, továbbra is kikérném a tanácsát diszkréten. Simán lehet, hogy az ő tanácsaival indulsz el egy közös úton az új férfival. Később még nagyon hálás is lehetszu neki.
2021. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!