Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondanád a felnőtt gyereked...

Megmondanád a felnőtt gyerekednek, hogy ha előre láttad volna az életét, akkor nem tartod meg / nem vállalod be?

Figyelt kérdés
Pl. mentális betegséget (vagy egyéb betegséget) örökölt gyereknek? Mindig törés ez a gyereknek, vagy simán elképzelhető, hogy belátja józan ész alapján ő is?

2021. márc. 3. 16:00
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:
100%

Dehogy, én ugyanúgy felnevelnem a mentalis beteg gyerekemet, ahogy az egészséges gyereket is(nincs gyerekem, fiatal vagyok)

Mivel én is mentálisan beteg vagyok, hulye lennék ilyet mondani neki.

2021. márc. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
14%

Egyszerűen nem éreznék így. Akkor se ha egy merő szenvedés az élete és ő maga akarja a végét 50 éven keresztül. Akkor ez volt a sorsa. Ez kell a spirituális fejlődéséhez.

Ha nem alattam élne ilyen életet, akkor egy másik ember gyerekeként lenne ugyanez.

2021. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva tiszteletben tartom a hited, de semmilyen ezo-spiri humbugban nem hiszek. Ez csak szimpla genetika a legtöbb esetben, amit pár ember elméje kiszínez.
2021. márc. 7. 12:07
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!