Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondanád a felnőtt gyereked...

Megmondanád a felnőtt gyerekednek, hogy ha előre láttad volna az életét, akkor nem tartod meg / nem vállalod be?

Figyelt kérdés
Pl. mentális betegséget (vagy egyéb betegséget) örökölt gyereknek? Mindig törés ez a gyereknek, vagy simán elképzelhető, hogy belátja józan ész alapján ő is?

2021. márc. 3. 16:00
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
6%
Hàt én ezt már nem igazán hiszem el. Nap mint nap látok gyk-n, hogy anoním* emberek mentegetőznek, hogy "amúgy a barátom bárátját érdekli ez a kérdés". Jusson el a fejedig te rontottad el.
2021. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Milyen barátom barátját? A gyerek vagyok a szituban, és anyám mondta ezt nekem. Azért írtam ki, hogy megkérdezzem más ember véleményét is...
2021. márc. 3. 19:59
 33/53 anonim ***** válasza:
73%
Nézd a jó oldalát, legalább nem hagytak nyáron 40 fokban kocsiban a tűző napon. Hihetetlen mit tudnak alkotni néha a szülők. Te itt vagy és bármilyen vagy, vannak jó tulajdonságaid is.
2021. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy! 🤗
2021. márc. 3. 20:03
 35/53 anonim ***** válasza:
73%
azt gondolnám, hogy így is elég szar neki, nem kéne mégegy lapáttal nekem is rátenni
2021. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
63%

"Pánikbetegség + különböző súlyos fóbiák, amik családon belül öröklődtek nálunk"

na én pont ezért tudom nagyon tisztelni azokat akik tudatosan gyermektelenek ilyen okok miatt. anyádék nyilvánvalóan nem gondoltak arra hogy neked is pont olyan rossz lesz mint nekik (ha nem rosszabb), csak megcsináltak, mert a gyerek az "kell". önzőségnek tartom

2021. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Igazából anyám kényszere voltam, apám nem erőltette a gyerektémát. Egyébként jah, én is a tudatos gyerektelenséget támogatom sok esetben.
2021. márc. 3. 20:35
 38/53 anonim ***** válasza:
22%

"apám nem erőltette a gyerektémát"


Ezt honnan tudhatnád. Attól hogy milyen embernek tűnik most, semmire nem következtethetsz.

2021. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
67%
#38 mondjuk mmegkérdezheti. te nem szoktál beszélni másokkal?
2021. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, és anyám bevallota szemrebbenés nélkül, hogy tudatosan szült apámnak biztosítéknak, mivel már volt másik házasságból két gyereke, ezért ő úgy érezte, ebbe a kapcsolatba is kell egy. Apám meg abszolút nem volt gyerekmániás sosem, szerette az agglegényéletet, és inkább tesói-haveri viszonyunk van, mint apa-gyerek. Ha egy valamit el kell ismernem a szüleimet illetően, az az, hogy őszinték.
2021. márc. 3. 21:11
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!