Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megbántott, jogosan tette?

Anyám megbántott, jogosan tette?

Figyelt kérdés
A születésnapjára vettem egy telefont, de elfelejtettem feltölteni, ezért amikor beakarta kapcsolni, nem kapcsolt be, csak felvillant. Erre ő elkezdi, hogy miféle selejtség ez. Egyáltalán hogy mondhat ilyet? Vagy igaza van, és csak én hisztizek? Mert elég rosszúl esett, hogy így beszél :(
2021. márc. 5. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem jogos. Pont.
2021. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Vicc hohy sok esetben még a szülő sem vesz normalis telefont a gyerekének erre itt a gyerek vesz a szülőnek és van képe ilyet mondani!

Én a helyedben visszavinnem a telefont és magamra koltenem a penzt! Ez a nő nem érdemel toled semmit

2021. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Hogy*
2021. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Ne legyél ilyen érzékeny, valószínűleg nem akart megbántani, csak megjegyezte, tudod, vannak olyan emberek, akik még nem annyira értenek az ilyen dolgokhoz. Gondolom arra asszociált, hogy ha nem kapcsol be, akkor el van cseszve, ennyi.
2021. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Hat eleg bunko volt anyad.
2021. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy nem úgy értette, csak hirtelen meglepte, hogy egy vadonatúj márkás telefon ilyet produkál, és csak kicsúszott a száján, van ilyen. Nem feléd irányult a spontán szemrehányás, hanem a gyártó felé.
2021. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Mennyi idős vagy?
2021. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


17 éves vagyok. Egy Samsung galaxy A21s 4/128-at vettem neki. Videóhívásra vettem neki, de mivel a google meet mindig összeomlott, ezért azt is megjegyezte, hogy jó régi lehet, milyen telefon, amin nem müködik a videóhívás.

2021. márc. 5. 18:14
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Phuuuu hogy neked mekkora gyökér anyád van! Vidd vissza és költsed magadra azt a pénzt, de komolyan!!!!! Remelem megérted hogx nem veled van a probléma és anyukád szégyene hogy egy érzelmi és IQ hulladék
2021. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom anyukád idősebb korosztály és nem nagyon ért hozzá. De igazából te ismered te tudod, hogy mikre hogyan s mint szokott reagálni. Nem lehet, hogy amiatt omlik össze a Meet mert rossz a wifi kapcsolat ? De az is lehet, hogy maga az alkalmazás ratyi. (Bár nekem eddig nem volt vele problémám.) Próbáljatok ki egy másik alkalmazást esetleg.

Nem egy csúcskategóriás telefon az tény de nem is a legócskább és ha csak a videóhívásra használja leginkább akkor teljesen mind1 milyen telefon ha rossz az internet kapcsolat vagy az alkalmazás gagyi akkor lehet 500 ezres telefon is akkor se lesz jobb.

2021. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!