Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyereke minden nap...

A párom gyereke minden nap hivogatja a páromat. Másfél hónapja költözött hozzám, azóta minden nap ez a műsor. Idővel ez csökkenni fog, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nem kérek beszólásokat, a kérdésre válaszoljatok!

2021. márc. 10. 08:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/163 anonim ***** válasza:
92%
Nem telefonra lenne szükség hanem személyes jelenlétre, max néha telefon. Inkább találkozzanak többet.
2021. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/163 anonim ***** válasza:
21%
Na, azért megnézném az arcotokat, ha este hatkor hazaértek munka után, leültök, a párotok felveszi a telfont és minden este nyolcig a gyerekkel beszél, míg ti vacsorát főztök, tanultok a közös gyerekkel, stb.
2021. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/163 anonim ***** válasza:
81%

Nincs időm végigolvasni a 60 kommentet...


Kérdező, ha a közös gyereketekről lenne szó, akkor is ugyanígy ajvékolnál...?????

2021. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/163 anonim ***** válasza:
92%

Én bízom benne, hogy nem fog változni.


Te is olyan nő vagy aki azt vallja, hogy válás után a pasinak a gyerekeit is ugyanúgy ott kell hagyni mint az exét. Undorító. Persze ha te lennél az ex nej a gyerekekkel sírnál hogy miért nem foglalkozik az apa a gyerekével...na mind1


Remélem a párod rendes apuka marad.


Egyébként én 29 évesen is naponta felhívom a szüleimet. Egyenként.


Ha nem tudod elviselni ne kezdj gyerekes pasival. Egyebként de, kibírható napi szinten hogy legalább telefonon keresztül foglalkozik a gyerekével.

2021. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/163 anonim ***** válasza:
87%
Erre tényleg csak az a jó válasz, hogy nem szabad gyerekessel összejönni. Engem is zavarna, nem is állok le ismerkedni apákkal.
2021. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/163 anonim ***** válasza:
88%
Anyukám fél órát beszél legalább minden délután a nagyival. Ezek szerint az is zaklatás meg nagyon idegesítő :D te egy féltékeny görcs vagy, aki el akarja szakítani a saját gyerekétől az apját, hogy csak veled foglalkozzon. Elárulom ez nem fog menni, ő mindig ott lesz és jó esetben számíthat az apjára. Ha nagyobb lesz, lehet az apjához akar majd költözni. Vagy történik valami az anyjával ne adj isten. Akkor mit fogsz csinálni??? Az mennyire idegesítene? Ilyen mentalitású áspiskígyó nő ne kezdjen gyerekessel, mert mindenki szarul jár.
2021. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/163 anonim ***** válasza:
86%
Ha együtt laknanak még ennél többet torodne vele. Szóval ahhoz képest az a fél óra még baráti is. Ha közös gyereketek lenne azt mondanád hogy "oh drágám ma ne szólj a gyerekhez csak minden másnap?" vagy ha ti szakítanatok és lenne egy közös gyereketek akkor mit szólnál hozzá ha az új nője nehezmenyezne hogy foglalkozik vele?
2021. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/163 anonim ***** válasza:
88%

52, jezusom, szegény...

Nincs közös gyerek. Nem 2 órát beszél, telefon nélkül is főzne, valószínűleg azert ragaszkodik a pasi is hozzá, nert a masik szakácsnőjét elszalasztotta...


Ha közös gyerek lenne, akkor azzal bezzeg jatszhatna, mig szegenyke főz, ugye?

2021. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/163 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom magam a helyedbe képzelni, mert sosem jöttem volna össze gyerekes apával. Tudod, a gyerekes ember, az egy csomag. Jár vele a gyereke is. És mert az élet véges és kiszámíthatatlan, még az is benne van a pakliban, hogy a gyerek nálatok köt ki, esetleg véglegesen. Na ezért is kell jó előre meggondolni.


És hogy a kérdésedre is válaszoljak, az én gyerekem már a harmincas éveiben jár, és még most is naponta felhív. És igen, néha egy órát beszél. És igen, néha bezavar a programomba, de soha, de soha nem mondom neki, hogy most nem alkalmas.

2021. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/163 anonim ***** válasza:
92%

a kerdesre valaszolva, mert vegul is ez az oldal lenyege : igen valoszinuleg egy ido utan kevesebbet fogja hivni az apjat. nem tudom mikor mentek szet az anyjaval, de ha friss a szakitas, lehet nem dolgozta meg fel a gyerek, nem erti hogy miert nincs vele az apukaja, biztos nagyon szereti es hianyzik neki. kicsit probalj a gyerek szemevel latni, es akkor megerted. ha jot akarsz a kapcsolatotokban, semmikepp se tedd szova a parodnak hogy sokallod a beszelgetest, mert csak ot fogod elmarni magadtol. valoszinuleg neki is rossz hogy nem elhet egyutt a gyerekevel akit szeret, bar nyilvan nem tudhatom mi van a hatterben.

ahogy a tobbiek is irtak, ha gyerekes ferfival vagy egyutt, nem varhatod el hogy a gyereket kizarja az eletebol. ha ez teged zavar, erdemesebb massal kezdeni, mert siman lehet hogy par ev mulva a srac/lany oda akar koltozni hozzatok, es a parod is benne lesz.

2021. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!