Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a 16 éves...

Mit csináljak a 16 éves lányommal?

Figyelt kérdés

Egy határhoz közeli városban laktunk, és külföldre jártam dolgozni. A lányom is külföldön tanult a nyelv és a jobb taníttatás szempontjából. A feleségem, azaz neki az anyukája 10 éves korában halt meg. Utána elég csendes, magának való gyerek volt. Nem érdeklődött a fiúk iránt, akkoriban nem is volt nagy a baráti köre. Amikor 15 éves lett felköltöztünk Pestre, mert jobb munkát kaptam ott. Akkor kezdte el a gimnáziumot. Magániskolába irattam, fontosnak tartottam, hogy tanuljon. Azóta nagyon megváltozott. Külsőleg nagyon nőies lett(emiatt féltem a sok idióta fiútól, hogy kihasználják). Boldog, viszont úgy érzem titkai vannak előttem. Mindig is jó volt a kapcsolatunk, de miután meghalt az anyukája, nem törődtem vele annyit, egyedül kellett tanulnia, nem beszélgettem vele sokat, nem világosítottam fel a női dolgokról, akkoriban a munkába menekültem. Pár hónappal ezelőtt lett egy élettársam, nálam 6 évvel fiatalabb nő. A lányom elfogadta őt, sosem volt ellenszenves senkivel. 2 héttel ezelőtt leutazott másfél hétre a keresztszüleihez, tehát egyedül voltam otthon. Mikor takarítottam a szobáját, használt óvszereket találtam a fürdőszobájában. Furcsálltam, mert nem is tudtam, hogy van barátja, és veszélyesnek tartottam, hogy 15-16 évesen szexel. Megkértem az új páromat beszélgessen el vele, hátha tud puhatolózni. Sajnos a lányom elég naiv, ezért a páromnak elmesélte, hogy párszor volt már részeg, meg hogy miféle dolgokat művelnek a barátnői a bulikban...nem részletezném. Nem mondom, hogy csalódtam, mert minden fiatal csinál ilyeneket, de nem esett jól, hogy nem mondta el. Viszont büszke vagyok rá, hogy nem dohányzik, vagy füvezik, mert a társaságában az elmondása szerint elég sokan teszik ezt. Amikor rákérdeztem hogy van e barátja, azt mondta nincs. Elárultam neki, hogy megtaláltam az óvszereket, és innentől már nem tudott hazudni. Elmondta nagy nehezen, hogy egy 23 éves egyetemista fiúval jár és 15 évesen vesztette el vele. Itt kiakadtam, mert szerintem nem okés, hogy egy 15 éves egy 22-23 éves férfival hempereg, és én nem is tudom. A ti gyereketek szokott titkolózni? Ez még belefér egy szülő gyerek kapcsolatba?

37/F



2021. márc. 11. 23:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
41%
Ezek szerint hazahordja a srácot szexelni a házadba, úgy, hogy be sem mutatta neked, sőt arról sem tudsz, hogy egyáltalán létezik. Szülőként kicsit megorroltam volna ezért.
2021. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben inkább örülnék. Minden féle felvilágosítás nélkül tudatosult benne, hogy gumit KELL húzni. Ez azért nem semmi.
2021. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
96%
Simán javítható a helyzet. Ülj le vele, mondd el, hogy "figyelj, Julcsi, kicsit túlreagáltam a dolgot. Tudod, én még gyerekként gondoltam rád. De már látom, felnőttél. Hívd el a Pistit vasárnap ebédre, szeretném megismerni! Ha te szereted, biztos rendes srác."
2021. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
72%

#21! Azért nem mutatta be, mert nem bízott meg az apjában!!!


Amúgymeg, te 14 évesen jöttél össze a pároddal. Gondolom nem vártatok sokat a szexszel, az rendben van? De ha a lányod csinálja, az nincs rendben?

2021. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérném, hogy mutassa be a srácot. A találkozón ne legyenek előítéleteid, és ne próbáld a lányodat a szerelme ellen beszélni (a családom elkövette ezt a hibát, és hiába ért véget az a kapcsolat (nem miattuk) , nem tudom, hogy az új páromat hogy mutassam majd be). Ismerd be neki, hogy nem mindig voltál tökéletes apa, de szereted, és bízol benne,és éreztesd vele, hogy te mindig ott leszel neki, és segítesz.
2021. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
34%

24-es!

Az ugye megvan, hogy a legtöbben anonim-ként vannak itt? Marhára nem tudod, hogy kihez melyik hozzászólás tartozik. :D

2021. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
25%
Ja és nyilván a pipákat nézted. Elárulom, hogy te is 4 pipás vagy, mint a 21-es, meg a 16-os, 17-es. Zicher, hogy mindegyik különböző felhasználó! :D
2021. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy mit csináltál.

Engem világosítottak is, besznélni is próbáltak velem mégis 15 évesen vesztettem el a szüzességem és ezernyi titkom volt. (Na nem azert mert akkora k@rv@ voltam, 2 pasival feküdtem le eddig pedig már 29 vagyok) Nem ezen múlik.


Ez már az a kor amikor nem befolyásolhatod, max ott lehetsz mellette és biztosíthatod ha bármi gond van te segítesz.

2021. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
48%
16 évesen a legtöbb lány már nem szűz
2021. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez szerintem sem okés. Nem kellett volna elhanyagolni anno....
2021. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!