Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyám van ?miért...

Normális anyám van ?miért csinálja ezt?16/l

Figyelt kérdés

Tegnap nőgyógyászati problemam volt viszeketek lent már egy hete

És szóltam neki mire ő azt isten verjen meg,intèzd magadnak még mindig ilyenek mondd

A pasija előtt is megalázott hoyg én nem segítek semmit 0edig ez nem így van.Mert reggel is elmosogottam

Hazajön és csak kötekszik mikor nem csináltam semmit még kiabál ordibal velem mindig

Tesóm nincs, apám le se szar



2021. márc. 13. 11:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jól tanulok 4-5 tanuló vagyok
2021. márc. 13. 11:25
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezentul akkor nem kell neki elmondani, ha ilyen. Menj el magadba.
2021. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
96%

A női problémádra azt tudom mondani, hogy menj el a orvosodhoz és ő majd mond valamit.

Családi problémádra meg azt tudom mondani, hogy amit lehet költözz el. Most meg valamelyik barátodnál legyél minél többet :/

2021. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Átlagos sajnos. Nem normális, mert ha valaki gyereket vállal, akkor az beletartozik, hogy elmegyünk vele orvoshoz, legalább 18 éves koráig. De az átlag magyar szülő sajnos magát sem.tudja ellátni, függőségekbe menekül, stb... ezért a rengeteg sérült gyerek, mert a szülők is sérültek.


Szóval amivel meg tudod törni ezt a körforgást az az, hogy te nem leszel ilyen sérült, mint a szüleid. Legyél problémamegoldó! Ne az akadályokat keresd, hanem a megoldást! És a problémád megoldása most tényleg az, hogy egyénileg elmész nődokihoz.

2021. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Anyád nem való anyának!

Első lépés, hogy 16 évesen elmész a nőgyógyászatra/gyereknőgyógyászatra önállóan

Vagy (de ezt csak akkor, ha nem mersz, nem tudsz orvoshoz menni):

Menj be a gyógyszertárba és vegyél olyan szert, ami gombás és bakteriális fertőzésre egyaránt alkalmas. A gyógyszerész majd segít!

[link]

2021. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Az én anyám is ilyen volt. Felhívod a korházat, kérsz egy időpontot, elmész, igazolást beküldöd a suliba. Kész is.
2021. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
41%

lehet elsőre nem lesz szép, de 16 évesen jogod van felkeresni egy gyermekjogi képviselőt, ha komolyan gáz a helyzet

nem isznak vagy drogoznak esetleg a pasijával? Sok ilyenről hallani.. pénzt ugye nem ad neki?

2021. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7. Túl sok Zsaru magazint olvasol. És miért kell feljelentéssel fenyegetőzni amikor egy szülő kiabál a gyerekkel? Persze. 16 évesen az az emberek álma hogy intézetbe kerüljön ami egy bűnöző nevelde. Ennyi idős gyereket meg nem adnak nevelőszülőkhöz. És mire lemenne a folyamat addigra 17 lenne tehát nem lenne értelme az egésznek. Szóval ez több sebből vérzik.

Kérdező nekem is az a tanácsom hogy old meg egyedül az orvost, ez van sajnos. Nem értek ebben egyet anyukáddal. Ha tudsz menj egy barátnőddel ő eltereli a figyelmedet miközben várakoztok.

Az nem tudhatjuk hogy az otthoni kiakadása anyukádnak jogos volt vagy sem. Én néha azon gondolkozok hogy mennyire nincs értelme hogy összepakolok amikor 1 nap múlva ugyanúgy néz ki minden. Ezért sokszor nincs kedvem neki kezdeni sem. Rosszul esik ha valaki kinnt hagyja a tányért mert én majd úgyis összeszedem stb. Annyit tehetsz higy elpakolsz magad után mindig, nem is gondolnád milyen nagy segítség ez a szülőknek.

2021. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem nem szép hogy így viselkedik. De ha ilyen menj be a szobádba ne foglalkozz vele
2021. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Csak a #6-ost tudom ismételni: Az én anyám is ilyen (volt)... 26/L
2021. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!