Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnek apai nyilatkozatot...

Szeretnek apai nyilatkozatot tenni de az anya nem jarul hozza.Majusba fog szülni.Tudok kihez fordulni ez ugyben? Gyámhatóság ? Vagy?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni?

2021. márc. 14. 20:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%
Tévedés. A gyerek joga az első, hogy tarthassa a kapcsolatot az apjával. Ha az apanem ad okot az ellenkezőjére, anyu hisztikéje miatt nem vehetik el a kapcsolattartás jogát sem a gyermektől, sem az apától. Ha a nő - törvénytelenül-ki akarja zárni az apát a gyerek életéből, az apa bíróságra viheti az ügyet.
2021. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%
11-es: ki írt arról, hogy a kapcsolattartás jogát vennék ez az apától? A nevére vétel az, amihez feltétlen bele kell egyeznie az anyának, de ez eleve teljesen lényegtelen dolog, ettöl nem lesz sem több sem kevesebb joga egyik félnek sem.
2021. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
En ugy tudom ha bíróságra megyek es ott el mondom hogy en apasági nyilatkozatot szeretnek tenni de az anya nem jarul hozzá akkor Jon szoba a Dns teszt. Es ha az enyem a gyermek a DNS teszt utan bizonyítottan akkor meg raadasul az anyanak kell a teljes költséget állnia. Ha pedig megsem az enyem akkor megint bukott az anyuka!
2021. márc. 16. 18:56
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

A DNS tesztnél akinek nincs igaza, az fizet.

Ha te kéred és más az apa, akkor te fizeted, ha bebizonyosodik, hogy a tiéd a gyerek, akkor az anya.

2021. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
En tegnap voltam a gyamugyon ott azt mondtak hogy ha en teljes körű apasagi nyilatkozatot szeretnek tenni a bíróság elott es az anyuka nem járul hozza es kéri a Dns tesztet es ki derül hogy tolem van a kicsi akkor is es ha esetleg nem tolem akkor is az anyuka fizet,mivel nem en hanem o kérte a Dns vizsgálatot es nem en. Ha en kérném akkor kene nekem fizetni ha az enyém a kicsi ha nem.
2021. márc. 17. 08:14
 16/31 anonim ***** válasza:
39%

Remélem, nem a tied.


Nem véletlenül menekül előled az anya.

2021. márc. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
31%

Hm. Ugyan ennek a helyzetnek vagyok a masik oldalan (anyuka).

Megvan az okom, hogy nem szeretnem hogy a gyerekemnek barmi koze legyen az apjahoz. Es meg is fogok tenni mindent azert, hogy igy legyen.

Vannak undorito emberek hidd el.

Ha te is koztuk vagy inkabb asd el magad. Szerintem pontosan tudod mire gondolok.

2021. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
14%

17!

De felcsináltatni magad, arra jó volt....

2021. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
46%

Elozo!

Tudod egy ember sok mindent elo tud adni magarol. Aztan ezek kiderulnek elobb utobb. Pl mikor mar terhes voltam.

Arrol meg nem en tehetek ha a kedves apuka csak arra volt jo hogy felcsinaljon😀 2 ember kell a gyerekhez, ne alszenteskedj.

Aki meg a szexen kivul masra nem jo, arra van egy talalo kifejezes, ami sajnos itt felakad a tragarsag szuron, de ha ranezel edesanyadra biztosan eszedbe jut😊

2021. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

A nok jobb ha nem szolnak egy árva szot sem. Sok allszent anyuka aki vegig jatszik a párjával amig a parjanak van pénze...esetleg veletlenul fel is csinalja!! Se lóvé se gyerek ...jol kicsesztek a férfiakkal foleg azokkal akik próbálnak normalisan hozza allni a gyerek kérdésre.De azt nem veszitek eszre hogy nem azzal szurtok ki aki felcsinalt benneteket hanem a gyerekkel akitől meg fosztjatok az apát?

De kivanok nektek minden jót...a hulye gondolkodasotokert?

2021. márc. 17. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!