Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnek apai nyilatkozatot...

Szeretnek apai nyilatkozatot tenni de az anya nem jarul hozza.Majusba fog szülni.Tudok kihez fordulni ez ugyben? Gyámhatóság ? Vagy?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni?

2021. márc. 14. 20:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
57%

Ha ilyen véleményed van a "nökröl", akkor a gyerek ezerszer jobban jár, ha meg lesz fosztva egy "ilyen apától", az ilyen csak tönkreteszi a gyereket.


A mostani válaszod megadta azt, hogy miért nem akarja az anya, hogy a gyerekének köze legyen hozzád.

2021. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jobban kiszurnek a gyerekemmel ha egy idegbeteg kabitoszerfuggot a kozelebe engednek... hiaba pontoztok 0-ra menjetek eljetek azzal az emberrel egyutt meglatom hogy pontozgatnatok!

Ilyen esetbe 90% jo oka van a nonek hogy tavoltartsa az apat a gyereketol! Es kivanom szivbol hogy sikeruljon is nekik mert az ilyen apa nem apa 😊

2021. márc. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
34%
Amugy meg nemtudom hogy milyen penzrol beszelsz kerdezo az en kedves parom pl egy nincstelen senki volt nem a penzer voltam vele.. inkabb en mondhatnam ezt neki😉
2021. márc. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
64%

Az üzenet:

Szia!

Nem tudom műre gondolsz!

De az apanak is vannak jogai a gyermekhez. A bíróság ha kéri a Dns vizsgálatot es az apaság bizonyított sajna nem tudsz tenni semmit ellene .Mert a bíróság nem teged fog nezni hanem a gyermeket hogy semmilyen hátrány ne érje őt! Ha barmit is tett az apa azt nem a gyerekével tette...nalam meg meg sem született.Szoval en addig lepek amig az anyuka hasában van a kicsi. Es hidd el nincsen olyan bíróság aki el venne a vérszerinti apa lehetőségeit,esetleg korlatozhatja a lathatast de a kapcsolat tartást az nem fogja!


Kerdezo ezt irta nekem privatba 😂😂3 masik levellel egyutt😂

Nem Zsuzsika vagyok, szogezzuk le elsokorben.

Ketto, ha bizonyithato hogy az apa kabitoszert hasznal (az en esetemben) akkor igenis megvonjak a lathatast.

Harom, olyan nincs hogy te lepsz ameddig a hasaban van a gyerek, mert az apasagi nyilatkozatot az anyanak is ala kell irni. Ha o nem akarja alairni, akkor nem fogja ha megfeszulsz se. Nyilvan perelheted de az nem fog majusig lezajlani.

Ha meg ennyire artatlan vagy, nyugodtan ird le mit tettel hogy anyuka ennyire menekul toled. Rajta, ird csak le.

2021. márc. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
85%

Es ne privatba uzengess nekem kedves Ferci mert ott nem fogsz valaszt kapni😊 ha felvallaltad ezt a kerdest nyilvanossag elott vallald fel a maganvelemenyeidet is.

Ha az exedhez van mondanivalod azt ne nekem irkald mert en nem o vagyok. Irj ra, hivd fel, ha meg mindenhol letiltott magadra vess.

Egy no se akarja azt hogy a gyereke apa nelkul nevelkedjen, csak ha nagyon jo oka van ra.

2021. márc. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kábítószer függő sem alkoholista.Es egy veszekedés utan dobott ki.En szepen meg kertem ra hogy magán uton csinaltassunk egy Dns vizsgálatot es ne menjuk az üggyel a bíróságra. De semmire nem reagál.Negy honapig voltunk egyutt kozos haztartasban.Mar van neki ket gyermeke mind kettő mas apatol,es meg szamolhatatlan kapcdolatai voltak 35 evesen amik 1-2 évnél nem tartott tovabb neki.Es erdekes modon mindig o dobta ki a pasikat. Es persze a kapcsolatot a gyerekek nem tarthatják az apjukkal a kapcsolatot.Rafinált egy no. Amig az érdemei ugy diktaljak addig jo neki valaki utanna mehetsz ahova akarsz. Nem erdekli.Na de mindegy is most mar...ha akar tolem valamit akkor keresni fog ha nem akkor igy jartam.Es teljes bizonytalansagban kell élnem hogy most az enyem e a kicsi vagy nem.Igaz Dns vizsgálatot bírósági uton kérhetek meg ha meg vonnak a lathatast legalabb tudnam az igazságot. Mert ugye a gyermek ha el eri azt a bizonyos kort akkor ha akar ugy is meg keres. Bar ezt kétlem! Mert a kedves anyuka mindennel ellenem fogja nevelni a gyermeket.
2021. márc. 19. 06:58
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

De legalább nem kell gyerektartást fizetned:)


Mert ugye tudod, ha kiderül, hogy te vagy az apa, azonnal vonnák?

2021. márc. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, elmész a bíróságra, és beadod az apasági pert...MOST.... ennyi. Akkor az eljárás szünetelni fog a gyerek megszületéséig, utána elvégzik az apasági vizsgálatot, és a döglött lótetüt sem fogja érdekelni, hogy anyucikának ez tetszik-e vagy nem. Ha igazolódik az apaságod, a bíróság megállapítja a jogaid és a kötelezettségeid.
2021. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

28/28...teljesen igazad van. Apasági pert en is indithatok az anyuka ellen!

Augusztusban volt nalam 6 napot..ő utazott le hozzam 360km rol. En nem kertem ra .Szexuálisan nem voltunk egyutt,vagyis szex az volt de nem ugy hogy teherbe esett volna. Aztan ra egy hetre újból le jott hozzam..akkor sem volt olyan szex hogy teherbe esehetet volna. Sajnos le vette a lábamról. Szeptemberbe mentem el hozzá,akkor voltunk szexuálisan ugy hogy eseglet tolem teherbe eshetett volna. Csak a matek nem jon ki sehogyan az aprilsi szüléssel kapcsolatban . Igy gondolom hogy azert volt neki augusztusban olyan sürgős le jonni neki hozzam mert mar akkor terhes volt valakitől es akart egy marhát talalalni akit ra tud venni hogy apja legyen a gyereknek. Azt is meg említette hogy mennyire szüksége van ram! Oktober 1 en hozza koltoztem mivel akkor ugy gondoltam hogy tolem terhes es ossze akartam kötni vele az életemet mert magyon szerettem.A negy honap alatt egyszer említette meg hogy menjuk el es tegyek apasági nyilatkozatot.En mondtam neki semmi akadalya neki mert akkor ugy gondoltam tolem terhes. Es o azt mondta hogy ennyi meg annyi papir munkával jar ez a nyilatkozat pedig ez nem igy van. Ezt a 4 honap alatt amig egyutt voltunk utanna soha nem említette meg tobbet. En mondtam neki hogy egyszerusitsok le a dolgot azzal hogy el veszem feleségül es nem kell annyi papir munka . Erre o azt mondta rendbe. En utanna mar nem említettem meg neki a dolgot. Gondoltam hogy ha o komolyan gondolja a dolgot majd ugy is szol.

Ez helyett februarba ki dobott. Semmi olyan nagy dolgot nem csinaltam amivel ezt ki erdemeltem volna..sot o kezdett el provolkani engem.

Alkohol nem iszom ,drogozni soha nem szoktam. Szoval eleg érdekes ez az egesz történet. Talan attol felt ha ki tudodik az hogy nem tolem lesz a gyerek hogyan allt volna elem? Es esetleg az apuka egyszer csak meg jelent volna es felt hogy balhé lesz a dologból.Egy normalis no ilyent nem csinal aki szereti a párját es meg gyermeket is var tole kidobja alapos indok nelkul.

En most varok hogy lepni fog e valamit az ugyben. Ha nem fog akkor biztos nem tolem van a gyerek. Mert azert mindenkinek jol jonne az a kis penz amit fizetnem kene neki.

Es en is meg nyugodnak es meg tudnam az igazságot.

De o nem hajlando szoba sem allni velem.Igazabol en azt szeretnem ha tolem lenne a kicsi,mert maximálisan támogatnám amit az anyagi helyzetemmel meg tudnak neki adni.

Es záró gondolataimmal meg azt szeretnem le irni hogy nem volt az sem veletlen hogy ilyen messziről le jott hozzam,mert Utanna tudtam meg dolgokat rola ami elott ki dobott. Ha ezt elobb hallom szoba sem alltam volna vele?

2021. máj. 22. 09:21
 30/31 anonim ***** válasza:
66%

"Szexuálisan nem voltunk egyutt,vagyis szex az volt de nem ugy hogy teherbe esett volna. Aztan ra egy hetre újból le jott hozzam..akkor sem volt olyan szex hogy teherbe esehetet volna."


Ez mit akarna jelenteni? Ha VOLT szex, akkor a nö LEHET terhes, olyan nincs, hogy 100%-ban lehetetlen!


Másrészt meg ha ennyire bizalmatlan vagy, terhesen gyanusítgatod, hogy megcsalt, akkor tökéletesen érthetö, miért dobott ki!

2021. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!