Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert szégyenlem mondani...

Miert szégyenlem mondani anyukámnak hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
16éves fiu vagyok,ti szoktátok mondani?kort és fiu vagy lanyt is irjatok legyszi
2021. márc. 17. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Mert ilyen a személyiség típusod. Nekem is ilyen, ezzel nekünk feladatunk van. Először is hagyd abba az önvádat, valahol nem tehetsz róla, de kötelességed/kötekességünk a magunk fajtánknak dolgozni ezen.
2021. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 DeMoR ***** válasza:
85%

20 éves férfijú vagyok és én magam sem mondtam szinte soha, noha megtehettem volna. Valószínűleg mivel sose tettem meg ezért kimondottan komfortzónán kívüli sztori. Ha viszont minden nap mondogatnám egyszer csak már súlya se lenne szerintem. ^^

Nem vagyok annak a híve, hogy fogjuk a "tini korra" stb, de attól még meglehet, hogy tényleg csak egy tini sztori ez.

(Felborult hormon háztartás aztán "örült, káosz" gondolatok.. :D)

Ha szeretnél egészséges felnőtt lenni, akkor mindenképpen hajts rá és addig tedd amíg teheted, hogy megold. ;D

2021. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 DeMoR ***** válasza:
67%
(Az első szebben leírta, objektívebben :D)
2021. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam.Addig amíg mondhatom,mondom is,mert úgy is érzem.Ha nem úgy érezném,akkor nem mondanám.Majd lesz olyan mikor már nem mondhatom többet neki.Te is inkább addig mondjad,amíg van rá lehetőség.
2021. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak egyszer mondtam,a halála előtti napon.Bár mondtam volna többször.
2021. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz:Fiú.33.
2021. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
4-es és 6-os voltam.
2021. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok 28 éves soha nem mondtam, de ő se nekem...

Nővêremmel állandóan mondogatták egymásnak... Ölelkeztek nap mint nap

2021. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
60 éves vagyok. Anyukám még él. Sajnos a mi családunkban sem szokás mondani egymásnak,hogy szeretem. Így nőttem fel. Az unokáimnak sokszor mondom és ők is mondják. Remélem később is használják ezt a szót, hogy S Z E R E T L E K.
2021. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
97%

Én mindig mondom anyumnak, hogy szeretem.

Mostanában nem csak anyának, hanem így random a többi családtagnak is.

A semmiből mondom, hogy szeretlek.


Az elején elgondolkoztam rajta, hogy most tényleg mondjam-e, de rájöttem nincs sok veszteni valóm sőt...


Örülök, hogy kitudom fejezni az érzéseim.

Remélem neked is sikerülni fog.😊

Jobb későn,mint soha.

17/l

2021. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!