Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni ugyanis nem tudom hogy mitévő lehetnék! 17 éves lány vagyok 3 hónap múlva töltöm a 18 at és egyszerűen nem engednek sehova a szüleim. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg dolguk van és heti 4-5x én főzök a családra plusz elég sokat segítek a takarításban is. Emellett kitűnő tanuló vagyok a középfokú nyelvvizsgára készülök és fél éve lettmeg a jogosítványom. Heti 1x elengednek de többe nem mennek bele. A kocsit is alig adják oda este 5re haza kell érnem mikor még bőven világos van. Fel ajánlottam nekik hogy tankolok a kocsiba meg fizetek nekik csak adják oda többször de egyszerűen nem engednek. És lehet közre játszik a járványügyi helyzet de össz vissz a barátommal találkoznék akivel 2 éve együtt vagyok és a legjobb barátnőmmel akinek már a szülei be vannak oltva. És egyszerűen nem tudom mi tévő legyek itt vagyok 17-18 évesen élném egy kicsit a magánéletemet élvezném hogy meglett a jogsim és vezethetek és nem engednek folyton csak a lebaszást kapom erre nem vagyok jó arra nem vagyok jó nem tanulok nem segítek stb. Valaki valami tanács, mitévő lehetnék?:(

2021. márc. 21. 15:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es: a kérdező nem a felelőtlen tini kategória. Bőven kiveszi a részét a háztartásból, kitűnő tanuló. Mit várnál még tőle? Ha a kötelességekből kiveszi a részét, megérdemli a jogokat is.
2021. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!