Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bunkóság az a szülőtől,...

Nem bunkóság az a szülőtől, aki azt mondja a gyerekenek , hogy Ugyanolyan fontos, mint az àllata?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 04:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
De! Jó nagy paraszt aki nem tud különbséget tenni a gyereke és az állata között. Fontos lehet mindegyik, de persze hogy a gyerekem fontosabb. Nem is értem minek vállal az ilyen ember gyereket, ha egy állat tud olyan fontos lenni neki, mint a saját gyereke.
2021. márc. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
De!
2021. márc. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem bunkósàg. Ugyanolyan fontos - csak másképp. Ugyanúgy, ahogy a páromat és a gyereket is másképp szeretem. Egyik sem fontosabb a másiknál, de más a szeretet, kötődés milyensége.
2021. márc. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem bunkóság, sok helyen ugyanolyan családtagnak számít az állat, mint az ember és ez így van jól. Ha a gyerek érzékeny erre, akkor már elrontott valamit a szülő...
2021. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Tudom, hogy sokan nen fognak velem egyet érteni, de én nem tudok szeretni nem intelligens létformát. Ha fogyatékos gyerekem lenne őt sem.
2021. márc. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Hát már hogyne lenne az! Anyuci pici kutyikájánál shenki nem lehet fontosabb!! 😍😍🐶
2021. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Teljes szövegkörnyezet nélkül túl kevés az információ, hogy érdemben bármit lehessen erre mondani.
2021. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Hát a pici kutyáknál hogy lehetne fontosabb egy gyerek???De hülye kérdés,a táskayorki jóhogy fontosabb.fújj gyerek....
2021. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Ellentmondás. A sötétzöld antiszocoknak soha nincs gyereke, de még stabil párkapcsolata sem. Akinek pedig van, annak sosem lesz fontosabb a gyerekénél egy állat sem.
2021. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nincs gyerekem még, csak állatom. Olyan, mintha a gyerekem lenne. Ha lesz majd egyszer gyerekem, valoszinuleg ugyanugy azt fogom mondani, hogy olyan, mint a gyerekem. Szeretem, pénzt koltok ra, torodok vele, aggodok erte ha beteg. DE! Ha valasztanom kellene hogy a kutya/macska vagy a gyerek, NYILVAN a gyerekemet valasztanam majd. Szerencsere ilyen eset amugysem fordulhat elo, hogy valasztanom kell. De ez olyan mintha a gyereknek az is rosszul esne, hogy az anyja szereti az apjat. :D Normalis gyerekben nem kavarognak ilyen erzesek.
2021. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!