Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tinik! Ti is mindig a szobátok...

Tinik! Ti is mindig a szobátokban ültök?

Figyelt kérdés
Kb alig beszélek valamit is a szüleimmel, szinte csak ebédkor vagyok kint (nincs annyira jó kapcsolatom velük). Nem sok mindent mondok el, inkább csak azokat amiket muszáj, de szinte semmi személyeset nem tudnak rólam. Próbáltam nyitottabb lenni, de nem megy, egyszerűen nem akarok, de hát velük élek, szóval... Egyedül én vagyok így ezzel, vagy mit kéne tennem?

2021. ápr. 4. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
Mitől is lenne közös témátok, a szülő és a gyerek nem egy korosztály 🤷‍♂️
2021. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
98%
Én sokat beszélgetek a szüleimmel. Főleg este, hét után rendszeresen össze szoktunk ülni közösen tévézni és beszélgetni. Szeretek velük lenni, mert normálisak és mindenről el lehet beszélni velük.
2021. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 na az mondjuk nagyon jó, szerencsés vagy
2021. ápr. 4. 13:57
 14/16 anonim ***** válasza:
98%
Én nem a szobámban ülök, segítek a kertben (kertesház előnyei, hátrányai), napi 4-5 órát eljárok sportolni, a sportból vizsgázgatnom kell elméletből is, azokra mind tanulok. Tökéletesen elvagyok, de tudom hogy speciális a helyzetem és mindenki máshogy viseli. Abba most ne kössetek bele hogy járok sportolni a covid alatt, legális teljesen, sőt kötelességem menni, akit annyira érdekel írjon rám privátban és elmagyarázom neki.
2021. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem ültem, hanem olvastam a százezredik regényt, énekeltem vagy novellát írtam.


Apa dolgozott, de mikor hazajött, lementem hozzá, beszélgettünk a napunkról, meg közösen főztünk. :)

2021. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#14 na ez tök jó, én nem vagyok sajnos egy sportos típus. De örülök, hogy te ezt ilyen magas szinten űzöd :)
2021. ápr. 4. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!