Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, melyiket lenne nehezeb...

Szülők, melyiket lenne nehezebb feldolgozni a gyereketekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 19:53
1 2
 11/14 Savlekotő ***** válasza:
22%
Akkor nem is fognak,és simán lehet titkolózni van aki a légvételéről is hazudik otthon ha a szülei azt hiszik a felnőtt lányuk a tulajdonuk.
2021. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Ha áttérne a muszlim vallásra. - Én úgy gondolom, hogy a vallások nagy megtévesztések és ártalmasak is tudnak lenni. Megpróbálom szekulárisan nevelni a gyerekemet. Ő egy másik ember, legyen ez az ő döntése. Nem lenne nehéz feldolgozni, bár biztosan kíváncsi lennék az okára. Minden vallásnál az okozna problémát, ha fundamentalista lenne és túlságosan nagy hatással lenne az én életemre vagy negatív hatással lenne az övére. Ha nem radikális, akkor el tudom fogadni.



Ha cigány lenne a párja. - Ha tisztességes ember, akkor semmi gond. És ismét: az ő szuverén döntése, ami nem zavar, amíg nincs negatív hatással rá.



Ha homoszexuális lenne. - Érintettként nekem a legnehezebb az volt, hogy feldolgozzam azt, hogy én ki vagyok. Nem szeretném, hogy neki is ilyen nehéz legyen. Könnyen fel tudnám dolgozni, de félnék a homofóboktól.


Ha néger lenne a párja. - Ha tisztességes ember, felőlem hupikék is lehet. És ismét: az ő szuverén döntése, ami nem zavar, amíg nincs negatív hatással rá.



Ha börtönbe kerülne. - Ezt tudnám a legnehezebben feldolgozni. Börtönbe nem véletlenül kerülnek az emberek. Nehéz lenne feldolgozni, hogy bűnöző lett belőle, hiszen mindent megteszek ez ellen. Annyira nem gyakori eset, hogy ok nélkül kerül valaki börtönbe, ez természetesen kivétel lenne.



Ha pszichiátriára kerülne. - Örülök, hogy szakemberhez fordult a problémájával. Ez nagyon erősen "attól függ" jellegű szituáció.



Ha nem akarna gyereket soha. - Ez csak neki és az élettársának a döntése. Nem azért nevelek gyereket, hogy majd unokázhassak. Ha ő így boldog, akkor legyen így.



Egyébként elég sablonos a kérdés, mire jó ez?

2021. ápr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha áttérne a muszlim vallásra. - Ő dolga. Nem ő kérte, hogy kereszteljék meg.

Ha cigány lenne a párja. - Cigányokkal volt bajom, viszont nem általánosítok, ismerek köztük olyanokat is, akiket kedvelek.

Ha homoszexuális lenne. - Ez nem választás kérdése, nem tehet róla az, aki az.

Ha néger lenne a párja. - Sok néger, kínai és arab járt az egyetemükre, nem voltak balhésak.

Ha börtönbe kerülne. - Nem mindegy, hogy miért.

Ha pszichiátriára kerülne. - Oda bárki bekerülhet, nem biztos, hogy akik kint vannak, mind normálisabbak.

Ha nem akarna gyereket soha. - Ez nem kötelező.


Vidd el párszor a párodat a szüleidhez. Ha jobban megismerik, hátha nem lesznek úgy kibukva. Egyébként nagykorú vagy már, nem a szüleid elvárásainak kell megfelelned.

2021. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%
Az ha nem akarna gyereket, vagy ha azert kerülne börtönbe mert valami gusztustalan dolgot csinált
2021. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!