Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek apámtól hogy szexuálisan...

Félek apámtól hogy szexuálisan is zaklatni fog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában nem csak anyámat "zaklatja szexuálisan" hanem engem is. Anyumnak folyton a seggét meg a melleit fogdozza előttem is, pedig már megkértüt rá hogy ne tegye.

Tegnap pont edzettem és csak úgy kopogás nélkül be jött a szobámba én meg ott álltam előtte sportmelltartóba és rettentő szégyenlős vagyok. Ma mentem be a szobámba és rácsapott a seggemre, most először csinált ilyet, nagyon zavarba vagyok és félek.

Arra is gondoltam már hogy lehet kamera van a szobámban mert kaptam új ágyat és hát bevallom este szoktam ezt azt csinálni és múltkor megkérdezte hogy "na már felavattad az ágyad rendesen? " Lehet hogy tényleg ő azt nézi hogy én masztizok este?????????? Nagyon félek ettől is.

Apám nagyon erőszakos is. Nyáron itthon 2x majdnem megvert, de a hajamat azt meg is tépte 1x teljesen jelentéktelen dolog miatt, én nem csináltam semmi rosszat. Anyumat is egyszer fejbevágta nem kicsit, sírt is utána. Anyámnak folyton olyanokat mond mit például: "kishülye, fejbevágjalak?", ha én meg közbe szólok akkor azt mondja hogy "na neked kuss legyen" "te csak maradj kussba" "te csak maradt csöndbe"

Anyumat folyton csicskáztatja,például minden nap mondja neki kb 3x hogy "önts az üvegembe üdítőt és hozd be a szobába de még ma", meg múltkor nem öntött neki mert elfelejtette ezért apám kiabált és elmondta mindennek anyumat. Mondtam már apámnak hogy légyszíves ne csicskáztassa már folyton anyát, erre ezt mondta: "Azért van itt hogy kiszolgáljon"

Nagyon félek akkor ha csak én meg apám vagyunk itthon, félek hogy szexuálisan vagy fizikailag bántani fog.

Köszönöm annak ki elolvassa, kérem aki tud segítsen! Mással is történnek ilyen dolgok?😔



2021. ápr. 9. 11:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/134 anonim ***** válasza:
92%

Elválhat, miután elmenekült.

Olvastatok tanulmányokat arról, hogy mekkora eséllyel végződnek halálosan a "házastársi konfliktusok", miután a nő bejelenti a válási szándékát, de még kénytelen egy fedél alatt élni a bántalmazóval?

Tanulságos lenne utánanézni.

Nem érzitek magatokat kicsit privilegizált helyzetben azzal, hogy van annyi spórolt pénzetek, amennyiből bármikor le tudtok tenni 3 havi kauciót egy bútorozott lakásért (vagy be tudtok rendezni egy üreset), ki tudjátok fizetni az első hónap bérleti díját és a rezsit, tudtok magatoknak ennivalót venni és meg tudjátok oldani a költözést? Van annyi tartalékotok, hogy mindezek után elvagytok pár hétig - netán hónapig - más városban is akár, míg újra elhelyezkedtek, stb. Ezek nem mindenki számára adottak, és a stabil, védelmező családi háttér sem. Gyakran ugyanilyen vagy még rosszabb közegből pattannak meg 18 évesen a lányok egy ilyen - jellemzően hasonlóan empatikus, lovagias - pasi mellé.

Ítélkezni a legkönnyebb még mindig.

2021. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/134 anonim ***** válasza:
100%
Először beszélj anyukáddal, aztán ha ő sem tud segíteni akkor felnőtt isnerősökkel és ha az sem megoldás akkor fel kell jelenteni bántalmazásért.
2021. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/134 anonim ***** válasza:
9%
Ha ez valós probléma lenne, már rég az iskolapszichológushoz fordult volna a kérdező...
2021. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/134 anonim ***** válasza:
92%
A novemberben bezárt sulijában, mi?🤣👍
2021. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/134 anonim ***** válasza:
96%
Nincs iskola de amúgy okos vagy #75
2021. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/134 anonim ***** válasza:
9%

Bakker... a picológus nem csak az iskolában rendel...


Nemakarásnak nyögés a vege...

2021. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/134 anonim ***** válasza:
90%
#78 Mert szerinted 17 évesen csak úgy egyedül el megy egy pszichológushoz, ha az apja megtudja simán megint megveri+ itt nem a lány lelkével van baj hanem az apjával. Akkor kéne a pszichológus ha a lánynak sérült lenne a lelke vagy trauma érte volna( szerencsére úgy tűnik ez még nen történt meg) itt elég lenne az apját eltávolítani vagy befejeztetni vele amit csinál
2021. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/134 anonim ***** válasza:
93%

Sok gyerek nem mer beszélni, mert azt hiszi, még nagyobb bajba kerül (nem feltétlenül minden alap nélkül),pl. elszakìtják az anyjától is ha kiemelik a családból meg ki tudja még mi. Számomra sem teljesen világos, mikor mit lép a gyermekjóléti/gyámügy/családsegítő - nem bírom követni, mikor ki jogosult és köteles intézkedni, és az sem teljesen átlátható számomra, hogy mikor minek mi lehet a következménye az áldozatokra nézve.

Ha lenne suli sem túl valószínű, hogy nagy elánnal beállítana egy bántalmazott (az érzelmi is az...) gyermek a sulipszichológushoz, ha meg igen, a pszi. sem biztos, hogy a megfelelő szervhez fordulna a jelzéssel.

2021. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/134 anonim ***** válasza:
14%

73!


Bakker, azért ne keverjük már a komoly házastársi erőszakot azzal, hogy apuka fogdossa anyukát a "gyerek" előtt...

2021. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/134 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ez csak ... molesztálásocska. Jó, legyen. 👍
2021. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!