Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek apámtól hogy szexuálisan...

Félek apámtól hogy szexuálisan is zaklatni fog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában nem csak anyámat "zaklatja szexuálisan" hanem engem is. Anyumnak folyton a seggét meg a melleit fogdozza előttem is, pedig már megkértüt rá hogy ne tegye.

Tegnap pont edzettem és csak úgy kopogás nélkül be jött a szobámba én meg ott álltam előtte sportmelltartóba és rettentő szégyenlős vagyok. Ma mentem be a szobámba és rácsapott a seggemre, most először csinált ilyet, nagyon zavarba vagyok és félek.

Arra is gondoltam már hogy lehet kamera van a szobámban mert kaptam új ágyat és hát bevallom este szoktam ezt azt csinálni és múltkor megkérdezte hogy "na már felavattad az ágyad rendesen? " Lehet hogy tényleg ő azt nézi hogy én masztizok este?????????? Nagyon félek ettől is.

Apám nagyon erőszakos is. Nyáron itthon 2x majdnem megvert, de a hajamat azt meg is tépte 1x teljesen jelentéktelen dolog miatt, én nem csináltam semmi rosszat. Anyumat is egyszer fejbevágta nem kicsit, sírt is utána. Anyámnak folyton olyanokat mond mit például: "kishülye, fejbevágjalak?", ha én meg közbe szólok akkor azt mondja hogy "na neked kuss legyen" "te csak maradj kussba" "te csak maradt csöndbe"

Anyumat folyton csicskáztatja,például minden nap mondja neki kb 3x hogy "önts az üvegembe üdítőt és hozd be a szobába de még ma", meg múltkor nem öntött neki mert elfelejtette ezért apám kiabált és elmondta mindennek anyumat. Mondtam már apámnak hogy légyszíves ne csicskáztassa már folyton anyát, erre ezt mondta: "Azért van itt hogy kiszolgáljon"

Nagyon félek akkor ha csak én meg apám vagyunk itthon, félek hogy szexuálisan vagy fizikailag bántani fog.

Köszönöm annak ki elolvassa, kérem aki tud segítsen! Mással is történnek ilyen dolgok?😔



2021. ápr. 9. 11:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/134 anonim ***** válasza:
14%
Apad szimplán idióta, anyáddal együtt
2021. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/134 anonim ***** válasza:
19%

"Ruhára

csiptethető mini kamera"

Azok szart sem érnek. Attól, hogy árulnak ilyet, a felvételen nem fog látszani semmi.

2021. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/134 anonim ***** válasza:
96%

45-ös

Egyrészt, ha a felvételeken nem látszódna semmi, nem használnák a mai napig nyomozók, vagy akár újságírók.

Másrészt, hidd el, ha elhelyezi egy helyen, nem mozog a kamera, akkor szépen kivehetők a dolgok, legalábbis, amit a férfi (vélhetően) akar, azt szépen látja.

2021. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/134 anonim ***** válasza:
97%

43


A nulladik lépésnek bennük kell megszületni, kívülről mi semmit nem tudunk tenni azon kívül, hogy biztosítjuk arról, hogy támogatjuk és készen állunk nagyon konkrét tervet kidolgozni velük, lépésről lépésre.


Az semmit nem ér, hogy "Gizike, nekem bármikor sírhatsz a telefonba".

Az már valami, hogy itt ez a cím, ez egy átmeneti szálló. A sógorom fél évre átengedi a garázsát a holmitok tárolására, a fuvart megoldjuk, neked annyi a dolgod, hogy szerezz zsakokat és dobozokat, és jelezd előre, mikor van távol a ferjed.

A családsegítővel vedd fel a kaocsolatot ezen a címen, hogy át tudd íratni a gyereket másik iskolába.

Stb.


Ha szabadulni akar és komolyan gondolja, akkor így.

Sajnos ehhez sokaknak valami kegyetlen és sokkoló trauma is kell az eddigi lassú tűzön fővés mellé, anélkül nem borul ki a bili.

2021. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/134 anonim ***** válasza:
100%

"Azonnal kérj segítséget, ne féljetek a hatósághoz, vagy valamilyen hivatalos szervhez fordulni!!"


Milyen indokkal? Mert a leirtak ugyan nyilvánvalóan én, ideális helyzetet tükröznek, de azon kívül, hogy az anyát fejbe vágta, semmi olyan nem szerepel a történetben, ami miatt bárhol is komolyan vennék

2021. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/134 anonim ***** válasza:
20%

"Ha a felvételeken nem

látszódna semmi, nem használnák a

mai napig nyomozók, vagy újságírók."

Úristen de naiv vagy! A nyomozók nem 3000 Ft-os EBAY-es kinai szart használnak, hanem profi több százezres kamerát ami éjjel is lát.

Szerinted a kérdező apja akár száz ezret is költ kamerára? ...Ugyan már

2021. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/134 anonim ***** válasza:
99%

47


"A nulladik lépésnek bennük kell megszületni, kívülről mi semmit nem tudunk tenni azon kívül, hogy biztosítjuk arról, hogy támogatjuk és készen állunk nagyon konkrét tervet kidolgozni velük, lépésről lépésre."


Ezzel egyetértek, én pl ezért is kérdeztem, hogy nimcs-e egy olyan rokon, akivel erről tudnának beszélni. De erre nem reagált a kérdező, ezen a hülye kamerán rugóznak itt a gyerekek, mintha az lenne a legnagyobb probléma. Nyilván az is k.va nagy probléma, de az csak hab a tortán, megoldást kellene javasolni a helyzetet illetően..

2021. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/134 anonim ***** válasza:
100%
+ lelkisegély szolgálatokon dolgozó szakemberek is valószínűleg tudnának hasznos tanácsokat adni, amíg itt azon vitatkozgatnak, hogy melyik kamera milyen minőségű
2021. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/134 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem olvastam vissza minden kommentet, de az kiderült, hogy anyádat maga a fogdosás zavarja, vagy pedig csak az, hogy _előtted_ fogdossa a mellét apád...????
2021. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/134 anonim ***** válasza:
94%

48,49-es

Először 48-as:nincs olyan, nem veszik komolyan, maximum nem tudnak vele mit kezdeni. Az, hogy megütötte az édesanyját, simán lehetne rendőrségi ügy, más kérdés, hogy egy pofon sokszor elcsattan, de bizonyos határ után már nem pusztán nevelés.

49-es: a hangsúly nem a pénzen volt, hanem azon, hogy milyenek a körülmények. Egy beltéri, mesterséges fénnyel ellátott szobában igenis megfelelőek a körülmények még egy ebayos kamerához is. :)

2021. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!