Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek apámtól hogy szexuálisan...

Félek apámtól hogy szexuálisan is zaklatni fog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában nem csak anyámat "zaklatja szexuálisan" hanem engem is. Anyumnak folyton a seggét meg a melleit fogdozza előttem is, pedig már megkértüt rá hogy ne tegye.

Tegnap pont edzettem és csak úgy kopogás nélkül be jött a szobámba én meg ott álltam előtte sportmelltartóba és rettentő szégyenlős vagyok. Ma mentem be a szobámba és rácsapott a seggemre, most először csinált ilyet, nagyon zavarba vagyok és félek.

Arra is gondoltam már hogy lehet kamera van a szobámban mert kaptam új ágyat és hát bevallom este szoktam ezt azt csinálni és múltkor megkérdezte hogy "na már felavattad az ágyad rendesen? " Lehet hogy tényleg ő azt nézi hogy én masztizok este?????????? Nagyon félek ettől is.

Apám nagyon erőszakos is. Nyáron itthon 2x majdnem megvert, de a hajamat azt meg is tépte 1x teljesen jelentéktelen dolog miatt, én nem csináltam semmi rosszat. Anyumat is egyszer fejbevágta nem kicsit, sírt is utána. Anyámnak folyton olyanokat mond mit például: "kishülye, fejbevágjalak?", ha én meg közbe szólok akkor azt mondja hogy "na neked kuss legyen" "te csak maradj kussba" "te csak maradt csöndbe"

Anyumat folyton csicskáztatja,például minden nap mondja neki kb 3x hogy "önts az üvegembe üdítőt és hozd be a szobába de még ma", meg múltkor nem öntött neki mert elfelejtette ezért apám kiabált és elmondta mindennek anyumat. Mondtam már apámnak hogy légyszíves ne csicskáztassa már folyton anyát, erre ezt mondta: "Azért van itt hogy kiszolgáljon"

Nagyon félek akkor ha csak én meg apám vagyunk itthon, félek hogy szexuálisan vagy fizikailag bántani fog.

Köszönöm annak ki elolvassa, kérem aki tud segítsen! Mással is történnek ilyen dolgok?😔



2021. ápr. 9. 11:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 anonim ***** válasza:
100%

31-es

Szerintem nem kell hozzá komoly szakember, gondolj arra a kis ruhára csiptethető minikamerára, vagy a kis zajmikrofonra, mikroportra ruhán. Nyomkövetőt is lehet rendelni, használhatóságához képest potom pénzért, a kamera is megoldható szerintem.

2021. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/134 A kérdező kommentje:
#33 családi ház, csak az utcáról van ablak és le van húzva este minden.
2021. ápr. 9. 12:30
 33/134 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le beszélni anyukáddal, és mondd el hogy téged ez mennyire zavar és hogy félsz.
2021. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/134 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, el kellene mennetek onnan. Nem nagyon van más megoldás. Esetleg felnőtt megbízható rokonoddal is beszélj ezekről.
2021. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/134 anonim ***** válasza:
95%
2021. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/134 anonim ***** válasza:
95%
Na hát akkor megnyugodhatsz ha nem látnak be se ablakodból se ajtódból. De zárd kulcsal ajtódat este
2021. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/134 anonim ***** válasza:
100%

Létezik elemes minikamera, wifis kapcsolattal. Kb 10$ - ért vettem darabját amikor loptak a mhelyemen. Flottul el lehet rejteni egy cserép virág közelében vagy egy könyvespolcon. HD felvétel, mozgásérzékelővel, éjjellatóval.

Na mindegy, nem ez a lényeg, csak tenyleg inkabb nézz körül, ha erre gyanakszol.

Ilyen beszólás után én is gyanakodnék valamilyen jellegű kukkolásra.

2021. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/134 anonim ***** válasza:
100%

# 22


Hidd el, pontosan tudom, hogy létezik gazdasági függés.

Ahogy létezik anyák átmeneti otthona, alapítványok, segìtő szervezetek és olyan gyári munkák, amelyeknél biztosítanak szállást.

Kifogást mindenre lehet találni az idők végezetéig.

(másodállást, albérletet, társberletet is)

A tanult tehetetlenség viszont epp arról szól, hogy nem ismeri fel szabadulás lehetőségét, vagyis letagadja, és ezerféleképpen megmagyarázza, hogy miért is nem lép semmit. Mert úgysem...

Ez ilyen.

Voltam gazdaságilag kiszolgáltatott helyzetben, kisgyerekkel. Minden erőmmel azon voltam, hogy munkam legyen és még amellett plusz bevételem. Mert harcolni akartam az ellen, amibe kényszerültem.

De akik évtizedeket töltenek el ebben, egyszerűen nem látják realisan elérhetőnek azt, hogy szabadok legyenek.

2021. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 anonim ***** válasza:
93%

39, "Na hát akkor megnyugodhatsz ha nem látnak be se ablakodból se ajtódból. De zárd kulcsal ajtódat este"


Nem tudom leesett-e, hogy itt a történetben nem a kamera a legnagyobb probléma...

2021. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/134 anonim ***** válasza:
100%
41, és mit lehet tenni, hogy reálisan lássanak?
2021. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!