Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek apámtól hogy szexuálisan...

Félek apámtól hogy szexuálisan is zaklatni fog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában nem csak anyámat "zaklatja szexuálisan" hanem engem is. Anyumnak folyton a seggét meg a melleit fogdozza előttem is, pedig már megkértüt rá hogy ne tegye.

Tegnap pont edzettem és csak úgy kopogás nélkül be jött a szobámba én meg ott álltam előtte sportmelltartóba és rettentő szégyenlős vagyok. Ma mentem be a szobámba és rácsapott a seggemre, most először csinált ilyet, nagyon zavarba vagyok és félek.

Arra is gondoltam már hogy lehet kamera van a szobámban mert kaptam új ágyat és hát bevallom este szoktam ezt azt csinálni és múltkor megkérdezte hogy "na már felavattad az ágyad rendesen? " Lehet hogy tényleg ő azt nézi hogy én masztizok este?????????? Nagyon félek ettől is.

Apám nagyon erőszakos is. Nyáron itthon 2x majdnem megvert, de a hajamat azt meg is tépte 1x teljesen jelentéktelen dolog miatt, én nem csináltam semmi rosszat. Anyumat is egyszer fejbevágta nem kicsit, sírt is utána. Anyámnak folyton olyanokat mond mit például: "kishülye, fejbevágjalak?", ha én meg közbe szólok akkor azt mondja hogy "na neked kuss legyen" "te csak maradj kussba" "te csak maradt csöndbe"

Anyumat folyton csicskáztatja,például minden nap mondja neki kb 3x hogy "önts az üvegembe üdítőt és hozd be a szobába de még ma", meg múltkor nem öntött neki mert elfelejtette ezért apám kiabált és elmondta mindennek anyumat. Mondtam már apámnak hogy légyszíves ne csicskáztassa már folyton anyát, erre ezt mondta: "Azért van itt hogy kiszolgáljon"

Nagyon félek akkor ha csak én meg apám vagyunk itthon, félek hogy szexuálisan vagy fizikailag bántani fog.

Köszönöm annak ki elolvassa, kérem aki tud segítsen! Mással is történnek ilyen dolgok?😔



2021. ápr. 9. 11:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/134 anonim ***** válasza:
9%
hány éves vagy, kérdező??????
2021. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/134 anonim ***** válasza:
95%
63-ka, a szex normális, a szexuális zaklatás és a nemi erőszak viszont a házasság jogintézményében is az, ami. Attól, hogy 20 éve szerette és hozzáment, a jelenlegi viselkedése alapján nem gondolhatod komolyan, hogy a nő valódi vágyat és vonzalmat érez eziránt a féreg iránt, aku fogdossa, taperolja, alázzá, a lányukkal együtt.(??!?)
2021. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/134 anonim ***** válasza:
5%

65: ez teljesen világos!


De hol volt itt szó szexuális erőszakról...??

A tini lányka tálalását hallottuk - ami - valljuk be - elég egyoldalú, és vannak fenntartásaim az objektivitással szemben....


Erősen túlzó megállapítások!


De ne legyen igazam!

2021. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/134 anonim ***** válasza:
12%
Rácsapott egyszer a lány seggére - nehogy már ez szexuális zaklatás legyen... Bakker, akkor én - nőként - egy szexuális sorozatbűnöző vagyok, mert többször is rácsaptam a fiaim seggére..... :-DDDDD
2021. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/134 anonim ***** válasza:
25%

65!


"az zavarja hogy fogdossa,nem pont az hogy előttem, de mondtam neki hogy ez szerintem undorít és azt mondta szerinte is."


Ha a partneremet vagy annak érintését undorítónak tálalom, akkor nem lesz tovább a partnerem.

2021. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/134 A kérdező kommentje:

#60 miért is? Azért mert nekem anyukám a legfontosabb?

És amúgy sokan nem szeretnének kapcsolatot, nem vágyom rá🤷‍♀️

2021. ápr. 9. 13:58
 67/134 anonim ***** válasza:
90%

Ja bocs, igen. Tök normális parasztul beszelni az asszonnyal, csöcsörészni a gyerek előtt, a fenekét markolászni, meg a lány seggét is csapkodni, aki bizonyára szeretetteljesnek éli meg ezt a gesztust, miután saját bevallása szerint az anyja is undorìtónak érzi, amit a fater csinál vele. Jó lehet ezt nézni preimer planban, hogy csicskagyászt csinálnak az anyjából nap mint nap. Aha. És beszóltak neki, hogy ugye már felavatta az új ágyát, miutan előzőleg masztizott.

Igen, bizonyara apuka sosem mászik rá a feleségére, sosem hágja meg, és mindig gyengéden közeledik, és csak ha biztos benne, hogy a nő is kívánja az aktust, akkor _szeretkezik_ vele.

Bocsika, én lehetek fordítva bekötve: én NEM kìvánnék szexelni ezzel az emberrel, ergo minden amit tesz velem, a testemmel a beleegyezésem nélkül, az igenis erőszak.

Tudom: szerintetek el lehet menni, ő a hülye, stb.

2021. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/134 anonim ***** válasza:
94%

#66, de vicces vagy, és ehhez a fiaid állva tapsoltak? Megsúgom, mindegyik kamasznak rohadt módon zavarba ejtő ha a szülei a seggére csapnak.

"Rácsapott egyszer a lány seggére - nehogy már ez szexuális zaklatás legyen..." Mert te, gondolom örültél volna, ha te apád csinálja, nem?

Lehet ezzel vicceskedni kedves válaszolók, egészen addig, amíg nem TI kerültök ilyen helyzetbe, mert azt nem sorolnám normális határok közé, ha egy apuka a 17 éves lányának a fenekére csap, és megkérdezi, hogy "felavatta-e" már az új ágyát. Egy igazi apának figyelemmel kellene lennie arra, hogy a lányának ez mennyire kínos is tud lenni, és hogy amúgy mennyire nincs joga ilyeneket csinálni/kérdezni.

Az meg, hogy az anyja undorítónak találja, hogy a férje, -aki érzelmileg zaklatja, többször meg is üti, úgy beszél vele , mint a kutyával- fogdossa a lánya előtt, szerintem nem annyira elítélendő. Gondoljatok bele, a Kérdező írta, hogy nagyon agresszív az apja. Senkinek nem lenne ez a helyzet csábító szerintem.

Kérdező, sajnálom, hogy ez történik veletek. Anyukádat nem fogod tudni meggyőzni, fordulj az egyik rokonodhoz.

2021. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/134 anonim ***** válasza:
100%
Valaki ugyan ezt írta kb de nekem is ez jutott eszembe rögtön. Valószínűleg anyukád is fél apádtól és emiatt nem mer lépni. Sztem ez lehet az oka.
2021. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/134 anonim ***** válasza:
28%

"Az meg, hogy az anyja undorítónak találja, hogy a férje, -aki érzelmileg zaklatja, többször meg is üti, úgy beszél vele , mint a kutyával- fogdossa a lánya előtt, szerintem nem annyira elítélendő. Gondoljatok bele, a Kérdező írta, hogy nagyon agresszív az apja. Senkinek nem lenne ez a helyzet csábító szerintem.-"


Anyuka elválhat.

2021. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!