Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondanátok a helyemben? Mit...

Elmondanátok a helyemben? Mit tegyek? "Anya" legyek, vagy barátnő?

Figyelt kérdés

A párom lánya 12 éves. Mondta,hogy kövessem be TikTok-on..

Naponta látom a fenékrázós videóit, drurva szövegű zenék alatt , amiket nem ért. "Idézem: Hi bitch" pussy"stb.

A szülők nem tudnak róla, kérte is, hogy ne szóljak erről. De tudom, hogy a szülei, ezt nem engednék, ebben a mocskos világban, nem kell részleteznem....

Mit tegyek? Viselkedjek felelős felnőttként vagy pedig a barátjaként halgassak erről?

Szóltam Neki, hogy ezt nem kellene, de hiába.

Viszont ha ez később kiderülne, vagy látnák a szülei, amit csinál és az is kiderülne, hogy Én ezeket végig láttam, akkor jogosan! hibáztatna a párom, hogy nem szóltam róla.



#gyerek #Páromgyereke
2021. ápr. 9. 14:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ebben a helyzetben legyél szülő párti. Néhány év múlva ő is fogni fogja a fejét, hogy mit csinált ennyi idősen.
2021. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is szülő párti legyél...12 évesen azért na...
2021. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
eszem megáll már 12 évesen kezdik a r'banckodást
2021. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
El kéne magyarázni neki, mert nyilván nem fogja fel, hogy a prostituáltak árulják így magukat. És megkérdezni, hogy tényleg kurvának érzi magát?
2021. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
99%

Hogy őszinte legyek én biztos, hogy jelezném a szülők felé, hogy figyeljenek oda.

A legjobb az lenne, ha meg tudnátok beszélni a pároddal, hogy ő is kövesse Tik-Tok-on, persze nem azzal érvelve, hogy te ezt mondtad, mert akkor elveszíted a lány bizalmát.

A mi gyerekeinknek azzal a feltétellel engedjük meg az ilyen online dolgokat (Tik-Tok, Facebook) amíg "kicsik", hogy mi is lássuk mit csinálnak. Tudják, hogy az ökörködésekben még partnerek is vagyunk, de elfogadják, ha valamire azt mondjuk, hogy nem.

2021. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Szólni a szülőnek. Ha nem esik le a kislánynak, hogy honnan tudták meg akkor nem is hoznám szóba. Így barátnő státuszban maradnál és tudnál rá vigyázni, egy darabig. Azt elmagyaráztad neki milyen szövegre táncol?
2021. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 alletta ***** válasza:
96%

szerintem is szülő legyél ebben a helyzetben, és mond el mit láttál.

felvilágosítás is ráfér a leányzóra. lehet ő csak jó pofa dolognak tartja.

2021. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Mond meg neki, hogy ezzel árt magának és magyarázd el miert. Mond meg neki, hogy ha nem törli le ezeket az ő érdekében szólsz a szülőknek.
2021. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

8!

Valami hasonlót akartam épp írni. Szóval ultimátum.

2021. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

És ha megmondanád ezt így a kislánynak, amit ide írtál nekünk? Pl.: Nézd, szóltam neked, hogy ezt nem kellene, de hiába. Ha ez később kiderülne, vagy látnák a szülei, és az is kiderülne, hogy én ezeket végig láttam, akkor jogosan hibáztatnának engem is a szüleid. Nem fogok szólni, ha abba hagyod, de a következőnél már nem tudok melletted állni.


Ez nem járható út esetleg?

2021. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!