Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni ha valakit a...

Mit lehet tenni ha valakit a homoszexualitása miatt ki tagadnak a szülei és a teljes rokonság és nem tud hova menni?

Figyelt kérdés

Mondjuk 18 éves az illető...

Ha jól tudom, akkor jelenleg a COVID miatt nincsenek kollégiumok, szociális alapon sem.

Meg amúgy is mi van, ha az illető nem egyetemista?


Kiváncsi lennék ötletekre, hogy mit lehetne tenni ilyen helyzetben, illetve hogy Ti mit tennétek az illető helyében...



2021. ápr. 12. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

eloszor is, melysegesen elitelem az ilyen "szuloket", a gyerek helyeben tobbet soha felejuk e neznek.


egyebirant baratoknal meghuznam magam amig nem talalok munkat, hogy kivegyek egy szobat, a baratoknal lehetoleg valtasban lennek, hogy ne legyek tul nagy teher.


es felvennem a kontaktot bizonyos csaladon beluli eroszak elleni szervezetekkel, melegjogi egyeuletekkel, ha mast nem, utmutatast tudnak adni, hogy hova lehet ilyenkor fordulni.

2021. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Laylah ***** válasza:
100%

Amit én tennék:

1. keresnék egy gyári vagy akármilyen melót, ahol szállást biztosítanak, összeszednék némi kezdőtőkét pár hónap alatt, aztán

2. irány külföld, szintén olyan melóra, ahol szállást biztosítanak, és többé vissza sem néznék.

2021. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Endura válasza:
53%
Ez a kérdés egy általános kérdés,tehát mi lenne ha,vagy konkrétan vmelyik ismerősöd került ilyen helyzetbe?Nem szabad addig coming-outolni-csak megértő családi környezetben-mindaddig míg nincs elég megtakarítása az illetőnek,hogy albérletbe el tudjon menni,föleg,ha a barátja sem tudja befogadni átmenetileg sem.
2021. ápr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, én jobber vagyok.. nem szeretem a libsiket ( csak, hogy tudjátok, hogy nagyjából én is az a gyökér vagyok akiket gúnyolnal a balosok) , de az ilyen szülőket nagyon meg tudnám rugdalni, hogy lehet, hogy valaki kitagadja a gyerekét? Bakker, azt a szülője nevelte.. bicskanyitogató lenne ha valós lenne a dolog. Ez annyira csecsen ( Csecsenföld) gondolkodás, hogy rossz belegondolni. Ilyenkor a jó oldalát nézem, pl. homi a gyerekem, ergo nem lesz be nem tervezett gyerek amiért majd küzd meg rámegy az egészsége.. nem mondom, hogy mind ilyen, de ez a kockázat eleve kizárt. Nálam lakott egy homi srác 6 hetet mert nem szerették volna látni a szülei, de nem azért mert homi hanem mert kirakták azért MERT nem dolgozott.. 2 hét alatt meg lett munkája aztán utána talált párt akivel közösen béreltek kecót.
2021. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
.. Jah 18 eves. De mit csinal. Van munkad szallo, munka melle. Van lakotars, vagy kiado szoba lehetoseg meg.
2021. ápr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!