Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elment az esze a szüleimnek? 19/L

Elment az esze a szüleimnek? 19/L

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk testvérek. A két bátyám közül az egyik már elköltözött de a másik is nagyrészt a barátnőjénél van. Én leérettségiztem és elmentem dolgozni. Van egy családi vállalkozásunk ami a vírus ellenére is jól megy. Megvan igazából mindenünk és teljesen normális szülő módjára felneveltek minket. Az a probléma vagyis hát nem probléma hanem furcsaság hogy úgy viselkednek mint akik a második kamaszkorukat élik. Anya otthonról dolgozik apa néha ha kell beugrik valaki helyett dolgozni de általában otthon ülnek, főzőcskéznek, borozgatnak, filmet néznek. Annyi bort megittak mostanában amit egy alkoholista is megirigyelne. Tegnap is rendesen be voltak csípve ahogy hazaértem. Röhögcséltek a nappaliba. 16-17 évesen rosszul voltak ha elmentem valahova a barátnőimmel vagy találkoztam egy fiúval most meg az se érdekelné őket ha egy hétig nem mennék haza. Mintha nyugtázták volna hogy felnőttünk és csináljunk amit akarunk. Ez másnál is előfordult? Meddig tart ez az állapot? Nem zavar csak fura a szituáció. Hazaviszek pl egy srácot esetleg és meglátják a dilis szüleimet akkor mit gondol majd rólam?
2021. ápr. 13. 15:05
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk inkább ilyenek legyenek minthogy veszekedjenek állandóan... de ennyire azért nem voltak lazák
2021. ápr. 13. 15:06
 2/22 kicsibarany ***** válasza:
95%
Nem látok semmi problémát a viselkedésükben.
2021. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Thispain ***** válasza:
90%
Rájöttek, hogy nem kell mindig komolynak lenni.
2021. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
85%

Én is ilyen felnőtt akarok lenni. (Mondjuk piálni nem fogok)


Mesét nézni a szabadidőben majd a fiammal, mozizni, futni, röhögcsélni, ezt azt. 🙂

2021. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
98%

#4+


Rengeteg felnőtt lélekben gyerek maradt, és így is csinálja...Szerintem ezzel semmi gond nincs. Szerintem jó is. ;)

2021. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
92%

Igazuk van, semmi gond nincs velük. Felnőttek vagytok, már élitek a saját életeteket, nem kell annyira odafigyelniük rátok mint eddig, így van idejük jobban lazítani, szórakozni, egymással foglalkozni, stb.

Ha meg hazaviszel egy srácot maximum azt látja, hogy jókedvűek és jófejek a szüleid.

Az én szüleim is egyre több programot szerveztek kettesben, miután én egyetemre mentem.

2021. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
A nagy felelősség leszakadt a lelkükről! Felszabadultak a béklyókból! Irigylem őket!
2021. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális szerintem, már felnőttél, lazíthatnak kicsit.
2021. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Már felnőttetek, van megítélőképességetek, és tudjátok mi helyes mi nem, ennek alapján már nem kell annyira odafigyelniük magukra sem, végre lazíthatnak egy kicsit, és erre még ez a vírushiszti oltóterror is rásegít.
2021. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Szóval az dilis viselkedésnek számít, ha végre lazíthatnak? Nem vagy te egy kicsit önző?
2021. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!