Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit válaszolnál, ha a 8 éves...

Mit válaszolnál, ha a 8 éves gyereked megkerdezné, hogy kit szeretsz jobban, őt vagy az új párodat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 07:47
A kérdező szavazást indított:
Ugyanannyira szeretlek mindkettőtöket
Téged jobban szeretlek, mert te a gyerekem vagy
A páromat jobban szeretem
Elmagyaráznám, hogy a két érzést nem lehet összehasonlítani
Egyéb válasz
172 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Akárhány éves gyerekem kérdezné, ugyanaz lenne a valasz: nem uyganaz a két érzés.
2021. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
37%

Egyértelmű, hogy a gyermekemet szeretem jobban...legalábbis egy édesanya így érez.


A férfiaknak nyilvánvalóan az a fontosabb, akire feláll a micsodájuk.

2021. ápr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
71%

2!


Édesanya vagyok. Nem szeretem jobban a gyerekemet mint a páromat. Máshogy szeretem őket. A ygerekemnek az anyja vagyok, a páromba meg szerelmes vagyok. A két értésnek köze nincs egymáshoz. Egyértelmű, hogy ennek felfogásához kell egy minimális intelligencia, ami benned láthatóan nicns meg

2021. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
25%

2.

Egyet értek veled teljesen az édesnaya mindenkinél jobban szereti a gyereket. A férfi pedig azt szereti jobban aki feltudja állitani neki a micsodáját

2021. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
68%
Valamit nagyon elrontott az a szülő, akinek a gyereke ilyet kérdez.
2021. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%

Miért ne kérdezhetne ilyet egy gyerek?!

Emlékszem, én is megkérdeztem anyukámtól, és azt mondta, hogy engem. Akkor nekem ez nagyon sokat jelentett. Ma már látom persze, hogy ez nem is volt így és az egész életünket apám uralma alatt éltük, és mindent az ő kedvére tettünk... de a gyermeki énemnek jól esett, hogy az egyik szülőm talán szeretett, ha már a másik csak saját magát volt képes.

2021. ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%
Az igazat. Azt, hogy őt.
2021. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
Hát tőlem apam kérdezte meg anno... Akkor sem értettem, ma sem értem, miért kérdez iylet valaki. Az apámat apamként, az anyámat meg anyamkent szerettem. Ugyanigy a gyerekemwt gyerekemkent, a paromat meg ferfikent szeretem. Mas erzesek. Kozuk nincs egymashoz. Kb olyan ertelmes kerdes, mint a macskakat szereted jobban, vagy a csokifagyit.
2021. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%

Elmagyaráznám neki, hogy mindkettejüket szeretem. Máshogy, de szeretem.

Illetve azt is tudatosítanám benne, hogy olyan embert nem hoznék az életébe, aki nem fogja őt is szeretni.

De ott valami tényleg félre ment, ha a gyerek ilyet kérdez. Lehet hiányzik neki a bensőséges viszony, azt érzi kevesebbet vagy máshogy van vele foglalkozva.

2021. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést. Apukáktól kellett volna kérdeznem, mivel ők lehet másként látják, mint az anyák. Egyébként ezt a kislányom kerdezte meg a volt férjemtől, és rosszul esett neki, hogy az apuka azt nondta, hogy "egyformán szereti őket"
2021. ápr. 17. 08:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!