Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kezdett el félni az...

Miért kezdett el félni az elektromos fogkefétől hirtelen egy 8 éves lány?

Figyelt kérdés
2 napja kapta az első ilyen gyerekfogkeféjét. Az első nap minden rendben ment, apával együtt tökéletesen este megmosta vele a fogát, a tabletapplikációja is tetszett neki hozzá,majd a ma esti fogmosásnál amikor anya is meg akarta nézni hogy hogy mossa vele, egyszer csak a szájbavétel után elkezdett sírni és halálrémülten sikítva elrohant 1 órára a szobájába sírni. Azt mondta miután kijött hogy ő soha többet nem akarja látni és fogat se fog semmivel mosni. Szóval ma este nem is mosott sajnos... Tudni kell anyámról hogy elég mérgező szülő, terrorban tart mindenkit és mindenkire ráordít ha valami nem tetszik neki vagy nem látja jónak éd alapból is úgy ment be hogy úgyis rossz amit apám fog csinálni húgommal, és semmi értelme ennek. És hogy ő jobban tudja hogy hogyan kell használni, mutatva a rossz példát még előtte, amivel fel is sértheti a száját... tehát húgom össze is volt kicsit zavarodva, mert volt miatta egy kisebb üvöltözés. Majd anyám ordított húgomra hogy menjen vissza fogatmosni, miután kijött szobájából de csak jobban megijedt és sírva aludt el. Miért kezdett el hirtelen ennyire félni a fogkedétől

2017. okt. 2. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mert anyád idegbeteg.
2017. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy meglökte a kefe egy mozogni készülő fogát és fájt neki? Vagy megmozdult egy fog és a véríztől bepánikolt? Vagy anyukaterror ellen lázad/menekül szegény gyerek. Kérdezd meg,hogy apával kettesben megmossa-e úgy,mint legelőször. Ha igen, akkor anyu volt. Ha nem,akkor a fogkeféhez köti az üvöltözést. Azaz fogkefe+ő=ordítás. Lehet,ő is el tudja mondani,hogy mi a baj.
2017. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Vagy egy férfi rokon máshogy használta rajta? Sok a beteg ember manapság...
2017. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, holnap mindenre fényt derítek :) #3 azért ennyire nem beteg a családom szerencsére xD
2017. okt. 2. 23:05
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

Tudod a családon belüli erőszak nem annyira feltűnő dolog. Te azt nem tudhatod, hogy mi fordul meg egy beteg elmében.

Egész életen át gondolhatnád egy pedofil apáról, hogy tök normális, rendes, munkás ember; de a háttérbe lehet megerőszakolja a saját gyerekét.

És a gyerekek amúgy sem mernék bevallani, mert ilyenkor könnyen megfenyegethetőek azzal, hogy megölik őket, meg úgy sem hinnének neki, etc.

2017. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Es mibol gondolod hogy a kislany a fogkefe miatt borult ki? Szerintem nem a fogkefetol fel hanem az anyjatol.
2017. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy anyád miatt, vagy ahogy már írták, megnyomhatta valamelyik fogát vagy esetleg megszúrta az ínyét. Vagy a kettő kombinációja.
2017. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez így elég sokrétű dolog lehet. Sztem leginkább azért, mert gondolom, első használat közben anyád nézte és leordította a fejét, ezt ezzel asszociálta.


De lehet más is.


Én nem tudom, hogy miért, de mindig féltem bármilyen berregő-zümmögő szartól, ami az arcom felé közelített (kiv. a méhektől, rovaroktól vmiért)... lehet, hogy vmi rég elfeledett fogorvosi emlék volt... de pl. nem igazán szeretek / merek elektromos fogkefét, orrszőrnyírót, forgó elektromos arctisztítót használni. De a húgos elvileg először nem félt tőle... szóval nem tudom.

2017. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen egyértelmű, hogy anyád traumatizálta valamivel. Én csak azt nem értem, hogy ha egyszer egy ilyen gusztustalan mérgező szülő, akkor miért az életed része még mindig? Miért teszed ki ennek a gyereked, miért hagyod, hogy őt is tönkretegye?
2017. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy egy férfi rokon máshogy használta rajta? Sok a beteg ember manapság..."


Az se semmi akinek ez ugrik be a kérdésről... beteg.

2017. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!