Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám miért szól bele a...

Az anyám miért szól bele a házasságomba, és miért rúg bele direkt a feleségembe?

Figyelt kérdés
A feleségemmel nehéz korszakon megyünk át, mert szerettünk volna örökbe fogadni egy babát, de nem “sikerült”. Valami a papírokkal nem stimmelt, és nem engedték. Erre anyám közölte a feleségemmel, hogy mind ez nem lenne, ha tudna gyereket szülni, mint minden rendes nő. Ezzel sikerült a feleségem leggyengébb pontjába rúgni, és bár nagyon próbálta leplezni, de elsírta magát szegény. Már rég tudtam hogy meddő a feleségem mikor elvettem, és pontosan tudom hogy ez mennyire fáj neki. És hogy ő már sosem fogja “igazi nőnek” érezni magát, ahogy mondani szokta. De nem értem anyámnak miért volt jó hogy bántotta a feleségem. Nyílván mindent meg fogunk tenni, hogy lehessen gyerekünk (gyerekeink). Miért ilyen gonosz az anyám? 32F

2021. ápr. 25. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon gáz. Remélem, helyre tetted a saját anyádat!
2021. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Ezért neked kellene kinyitni a szádat és ányáddal megszakítani a kapcsolatot is
2021. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Engem is leginkább a Te reakciód érdekelne, helyre tetted-e.
2021. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk úgy elhordtam volna a helyedben, hogy csak na... Az meg a ráadás, hogy többet nem mennénk hozzá.
2021. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Miért ilyen gonosz?

Mert ellenezte a házasságotokat, és most sem nyugodott bele abba, hogy együtt vagytok. Addig fog áskálódni, amíg él - vagy el nem váltok. Mindenképpen fontos, hogy kiállj a feleséged mellett. Anyukádnak éreznie kell, hogy ha feleségedet bántja, akkor téged is bánt. Egy ilyen megjegyzés után én hosszú időre jegelném a kapcsolatomat anyámmal, de azt is elfogadnám, ha a feleségem soha nem akarna vele többé találkozni.

2021. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert hagyod neki. Nagyon kellemetlen, amikor egy kapcsolatban valaki nem szól rá a saját szüleire, ha a párját támadják.
2021. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon kamu szaga van. Annyira érzéketlen az írásod, meg ez a valami nem stimmeltis fura, egy ilyen fontos dologban pontosan tudom miért utasitottak el, addig mennék míg valaszt nem kapnék. Meg az egész állapotról ugy írsz kb. mintha a szomszéd dolgairól írnál.
2021. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem akartam itt cizellálni, de tudjuk az okot. Amúgy anyámat leteremtettem, hogy ami sok az sok...
2021. ápr. 25. 20:32
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Na egyre rosszabb, bele sem tudod kepzelni magad a helyzetbe, ezért felszínes az egesz irasod. Ha benne lennél ebben olyan szinten fájna, belülről égetne, hogyinden szavadbol ereznenk a fajdalmat amit ateltek.
2021. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Már bocs, de azért kicsit több együttérzést várnék egy olyan férjtől, mint te. A feleséged láthatólag szenved, és engem az érdekelne, hogy vele megbeszélted már ezt? Miért ne érezhetné igazi nőnek magát, ha te érezteted vele, hogy az? Ugye ezt teszed, támogatod? Figyelj, különösebben leszarom, hogy anyádnak megmondod-e vagy sem, én csak a feleségedet sajnálom.
2021. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!