Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám miért szól bele a...

Az anyám miért szól bele a házasságomba, és miért rúg bele direkt a feleségembe?

Figyelt kérdés
A feleségemmel nehéz korszakon megyünk át, mert szerettünk volna örökbe fogadni egy babát, de nem “sikerült”. Valami a papírokkal nem stimmelt, és nem engedték. Erre anyám közölte a feleségemmel, hogy mind ez nem lenne, ha tudna gyereket szülni, mint minden rendes nő. Ezzel sikerült a feleségem leggyengébb pontjába rúgni, és bár nagyon próbálta leplezni, de elsírta magát szegény. Már rég tudtam hogy meddő a feleségem mikor elvettem, és pontosan tudom hogy ez mennyire fáj neki. És hogy ő már sosem fogja “igazi nőnek” érezni magát, ahogy mondani szokta. De nem értem anyámnak miért volt jó hogy bántotta a feleségem. Nyílván mindent meg fogunk tenni, hogy lehessen gyerekünk (gyerekeink). Miért ilyen gonosz az anyám? 32F

2021. ápr. 25. 20:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Az anyád ezen a tudatszinten van, ennyi jutott neki. Persze még tudna fejlődni, csak feltételezem, nem sok benne a hajlandóság. Kicsike az érzelmi intelligenciája is szegénynek, meg lehet,hogy pl önimádó az anyukád nagyon sajnos.
2021. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
*Amúgy lehet,hogy anyud féltékeny a párodra, egy olyan személyt lát benne, aki vetélytárs, aki "elveszi tőle a kicsi fiát".
2021. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%

*Amúgy lehet,hogy anyud féltékeny a párodra, egy olyan személyt lát benne, aki vetélytárs, aki "elveszi tőle a kicsi fiát".


Jajjj ne már már megint ez a szar retardált gumicsont duma. Tényleg falra mászok mostmár

2021. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

Előző, ez komoly, hogy van ilyen.

Fordítva lehet, hogy pl jobban el tudnád képzelni. Hogy pl egy apuka hát mondjuk úgy pl "ki akarná sajátítani" magának a lányát. Tehát úgy, hogy pl elüldözi (vagy legalábbis igyekszik) az udvarlókat. Hogy annyira nárcisztikus/egoista pl egy szülő, hogy azt akarja, hogy a gyereke csak vele foglalkozhat. Tehát érted, úgy kábé kicsit féltékeny a gyereke párjára; mert akkor már nem ő van a középpontban, a gyereke már be fog házasodni valahová, és már nem vele foglalkozik. Meg akkor így hát fél a szülő, hogy egyedül marad; mert majd a gyereke ki fog repülni a fészekből -vagy már akár ki is repült esetleg-. Na, és akkor szal, ha pl gonoszkodik a szülő, vagy kifejezetten zsarnok, akkor lehet, hogy saját magát félti, hogy mi lesz majd vele ("egyedül?) ha a gyereke majd felé se néz (?). Pedig úgy tudná pont elérni, hogy a gyereke minél többet jöjjön, ha minél kedvesebb lenne vele is; meg a párjával is, ha a szülő elfogadná a gyereke párját. Mert ugye ha így féltékenykedik,meg játszmáskodik; akkor ilyen emberhez ugye nem szívesen mennek a gyerekek haza, egyre ritkábban; tehát akár érdekli, akár nem, ezzel kicsit úgy elüldözi maga mellől a gyereket az ilyen szülő. Nem fogadja el a párját, nem tiszteli a döntését; de legalább csöndben nemtisztelné, hogy nem teszi rá a megjegyzéseit őelőtte, amikor ott van, hanem mondjuk magában csöndben puffogna, és tehát ilyenkor visszafogná magát, és elfogadná és tisztelné a gyereke döntését. Tehát a kérdező anyukája amúgy lehet,hogy fél, hogy a kérdező a barátnője miatt el fogja őt hanyagolni, felé se néz, nem fog már vele törődni, nem fog már annyit érdeklődni, egyre kevesebbet fognak beszélgetni. Szóval lehet kérdező, hogy az anyukád haragszik ezért a barátnődre/feleségedre; hogy "elvett téged tőle", mert ő akar téged kizárólagosan birtokolni -a szülőd. Igen amúgy simán lehet,hogy azt hiszi, hogy mivel ő "csinált" téged, ezért te a tulajdona vagy; és neked ezért mindig úgy kell ugrálni, ahogy ő tapsol; például olyan embert feleségül venni, aki őneki is jó, meg ilyesmik; de tehát ezek butaságok; az már a te saját életed; nem szabhatja meg, nem írhatja elő, és de tehát ez fáj neki, és akkor ezért inkább beszólongat a barátnődnek; és ezzel lehet, hogy egy kicsit "bosszut is akar rajtad állni", amiért -az ő szemében - """"elárultad"""" őt, hogy odaköltöztél máshoz. Én erre tudnék gondolni, és szerintem pl erre a helyzetre ez lehet igaz sajnos:S:S

2021. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

a kerdesre a valasz : anyad rosszindulatu, talan feltekeny a felesegesre amiert elszerette a fiat tole, es igy akarta megbantani.


a feleseged helyeben tobbet nem mennek hozzajuk, ha te szeretnel veluk talalkozni, egyedul kene menj.

2021. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%

Te ismered őt 32 éve és idegenektől vársz pszichoanalízist 12 sor után?:)

Vannak gonosz emberek.

2021. ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg nem kedveli a feleséged.

Nálunk is hasonló volt.

Olyan 3-4 év alatt sikerült anyukámmal elfogadtatnom, hogy legyen barátságos a párommal mert nem szeretjük a veszekedést és úgy nem megyünk ha balhé lesz.


Anyukám szerint jár neki az unoka és mi kötelesük vagyunk csinánli egyet.

Először is nem jár neki semmi mert ez az adott pár döntése.

Másodszor páromnak nem lehet gyereke én pedig alapból nem szeretnék mert olyan örökletes betegségem van amit nem szeretnék továbbadni.

2021. ápr. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Savlekotő ***** válasza:
74%
Te is nézél majd ki a lukon mikor a feleséged megunja a rugdosást és dobbant..
2021. ápr. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%

Azért a feleségednek rhadt nagy önuralma van.

Én simán szájon vágtam volna anyóspajtit egy ilyen direkt gonosz kijelentésre, és full nem érdekelne, hogy ez bárkinek is rosszul esik.

2021. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%
Lehet h a felesegednek kellett volna elkuldenki a francba h ilyen gonosz nagyanyanak minek szüljön.
2021. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!