Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbocsájtanád ezt valaha a...

Megbocsájtanád ezt valaha a lányodnak?

Figyelt kérdés
Szétszedett egy 2 gyerekes családot. A férjel viszonya volt, a feleség pedig megtudta és borított mindent.
2021. máj. 5. 20:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%

gondolom nem a te ferjeddel kavart ossze, szoval nem is ertem te miert kene megbocsass (miert haragszol)


en is elitelem azt aki csaladossal kezd, de az o maganelete nem a te dolgod, masreszt pedig a ferfi az igazi ludas mert o lepett felre a felesege mellol, ergo o tette tonkre a sajat csaladjat

2021. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
20%

Hat nyilvan megbocsajtani nem nekem kellene....de megmosnam a fejet akarhany eves..hogy nem egy rossz krv@t neveltem, megiscsak az lett...mar elnezest.Ha megharagszik, megharagszik...

Oke, hogy a ferfi a fo hibas, de ha nem lennenek ilyen alja nok, akkor nem lenne kivel felremenni. Es persze hogy a ket gyerekes anyuka uncsi...

2021. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
87%
Még. Soha nem a harmadik fél a hibás
2021. máj. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
91%
És a lányod tudta, hogy nős a pali? Amúgy meg neked nem ártott, tehát nincs mit megbocsátani.
2021. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
45%
Öhm, az a házasság, amit "szét lehet szedni" egy kalap f.s, csak szólok.
2021. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagy te csak egy buta asszony?

Szétszedett.. ugyan biztos egyedül akarta szétszedni mert nem volt jobb dolga ugye?

A feleség sem egy okos. Inkább gondolkozzatok magatokon mielőtt ítéltek!

2021. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
66%
Nem a lanyod hibázott hanem a pasi.
2021. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy fognám fel, hogy ő szedte szét más házasságát, nem is haragudnék rá, inkább sajnálnám.

Kivéve, ha esetleg direkt, bosszúból csinálta.

2021. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
57%

Te most gyűlölöd a lányodat?

Nekem nem menne.

2021. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
77%
Rosszul tette, de felnőtt ember, tudhatta, mi is lehet a játszma vége. Nem érdemel dícséretet, de bűncselekményt sem követett el. A többi az ő dolga meg a volt férjé.
2021. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!