Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy tini lány...

Normális ha egy tini lány megöleli az apját, arcon puszilja?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 17:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez lenne a normális, hogy jó a szülő-gyerek kapcsolat. Ha most egyiknek sincs kivetni valója ellene, akkor tök rendben van.

Mondjuk speciel számomra természetellenes lenne megölelni az apámat, miután évekig ivott, megkeserítette a minden napjaimat, és ezután egy bocsánatot nem volt képes hozzámb@$7n1, és úgy élünk egy háztartásban, mint valami idegenek. Nekem pl nehezemre esik családi ünnepkor szokásból megpuszilni, hál istenek az ölelés nem szokás nálunk, mert az már tényleg sok lenne. Nem szeretek olyan emberekkel kontaktálni, akiket éppen nem gyűlölök. És most olyan mint egy idegen, az első random ötvenes faszit behozhatnám, hogy na mától ő az apám, ugyanott lennék vele.

De mondom, ha valaki szereti az apját, jó a kapcsolat, akkor teljesen természetes. Ilyennek kéne lennie egy jó szülő-gyerek kapcsolatnak. Nekem erről max annyi jut eszembe, hogy féltékeny vagyok az illetőre, hogy neki normális apja van, de amúgy semmi rossz gondolat.

2021. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is oké. Én is így köszönök/búcsúzok apámtól pedig nem is nevelt sosem. Attól eltekintve nem rossz a viszonyunk csak ritka és felszínes.

De mégiscsak az apám, és nem rosszindulatból nem volt velünk tehát nincs miért haragudjak rá, csak szerelem-gyerek vagyok.

2021. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Hiszen az apja..
2021. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Bár nálunk sosem volt ilyen és nem sok családban látom sajnos.
2021. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 éves nő vagyok. Mai napig megölelem, megpuszilom az apukámat és minden létező módon elmondom, kifejezem neki, hogy szeretem. Anyukámmal ugyanez. :) Rövid az élet és fontosnak tartom, hogy a szeretetünket mindig kifejezzük, hiszen soha nem tudhatjuk, hogy holnap is megtehetjük-e. :)
2021. máj. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 vagyok és a mai napig megölelem és megpuszilom a szüleimet. Ez normális dolog, nem is értem miért kérdés ez.
2021. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
"megölit" olvastam elsőre 🤣
2021. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
10%
Igen normális, én anyumat szoktam megpuszilni. De igazából ne hallgassál az itteni emberekre, mert nem akarnak neked jót, mindegyik ember rosszindulatú. Látod troll látnak benned, meg ha bárki intim kérdést tesz fel családjával kapcsolatban, azt is egyből savazzák, mert egyszerűen saját magukból indulnak ki és nem értik meg minden ember különböző. Ha szereted édesapádat és szükséged van erre, akkor nyugodtan öleld meg őt és puszild is meg a száját. Ez a ti életetek, úgy éljetek ahogy nektek jó és ne más szerint.
2021. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
86%

28, te funkcionális analfabéta vagy??


Mindenki azt írta h ez tök normalis dolog...

2021. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
87%

Viszont a szájrapuszira már azt mondanám hogy beteg, ha már az egybites 28-as felhozta.

Szájon csak a páromat csókolom.

2021. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!