Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális? (A...

Szerintetek ez normális? (A félelmem vagy az hogy ezt csinálta.)

Figyelt kérdés

Apám 5 (biztonsági) kamerát vett, hogy nézhesse ha Mamámmal történne valami.

Pedig úgyis itthon vagyok tudok rá figyelni. Max 2 hetente 1x megyek úgy el itthonról hogy csak a Mamám van itthon. (A kamera pedig nem volt akciós hogy neki pont most kelljen megvenni.)

2 kint, 3 bent van.

Engem nagyon frusztrál. Igen, tisztába vagyok vele hogy az ő háza azt csinál benne amit akar.

DE 1 héten így mostmár max 2x tud átjönni a barátom, mert legutóbb is óriási vita volt hogy 3x jött. (Látta.) Aztán ugyebár nekem nincs tévém és se a nappaliba (ami inkább csak az apám "birodalma") nem tudunk filmezni, se az ő szobájukba mert látják. Az ő szobájuk egyébként ilyen nappaliként is funkcionál(na).

Akármit mondok lehet hogy hallja, félek hogy az én szobámba is fog rakni ha mondjuk pár órát nem vagyok itthon, de ő igen.

Nem tudom mit kezdjek a helyzettel, elvileg mostmár kártyát(?) is fog beletenni hogy megmaradjon a felvétel. (Nem tudom ez hogy műkődik.)


16/L



2021. jan. 26. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Az nagyon csúnya lenne, ha a szobádba tenne a tudtod nélkül. Vele beszéltél róla, hogy ez zavarna téged? Ő említette, hogy tenne oda is? Miből gondolod, hogy oda is tenne?
2021. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki higgadtan hogy engem ez nagyon zavar, de nem érdekli.


Poénkodik vele sokat hogy majd hozzám is tesz be. +eleve mindig benéz a szobámba hogy mit csinálok, nyitogatja az ajtóm.

2021. jan. 26. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Fú de furi, hogy benézeget.

Egyébként így az egész furi, hogy ennyi kamera van a házban. De ha nem veszi komolyan, hogy téged ez zavar, nincs valaki a családban akivel beszélhetnél erről, és ő hathatna édesapádra?

2021. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Savlekotő ***** válasza:
97%
Lehet a szobádba is van.. És nem a mamát figyelné,ne ott legyetek,menj te a fiúhoz,apád majd néz mikor 18 után haza se szagolsz te se. Azért a fürdőbe remélem nem tesz kamerát,apáddal vmi nagyon nincs rendben..
2021. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyet, aki bekamerázta a lakását, nagyon gáz. A telefonján is nézegeti, hogy éppen mi zajlik otthon.

Szerintem a szobába nem fog tenni apád, csak miheztartás miatt riogat, hogy viselkedj.

2021. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szobámba is kamerát rakna és észrevenném, fognám és leszerelném. A nappaliban lévő kamerát pedig letakarnám amíg a barátom ott van.


Privát szféra...

2021. jan. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

"Poénkodik vele sokat hogy majd hozzám is tesz be. +eleve mindig benéz a szobámba hogy mit csinálok, nyitogatja az ajtóm."


Apád perverz kukkoló és vérfertőző vágyai vannak!

Nézegetni akar téged, a saját lányát, amikor a szobádban meztelen vagy? Vagy amikor önkielégítést végzel? Vagy netán, amikor a pároddal intim kettesben vagytok?


Simán el tudom képzelni, hogy valójában ez volt az oka a nagy kamerázgatásnak, és a nagymama vigyázása csak remek ürügy, amivel meg lehetett magyarázni.


Anyukád veletek él? Ővele lehet erről beszélni?

Legyél nagyon óvatos apáddal! Ha csak ti ketten vagytok otthon, lehetőleg legyél a szobádban és zárd magadra az ajtót. Ha ki kell menned onnan, mindig legyen nálad a telefonod.

2021. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleve BETEG dolog bekamerázni egy házat, amikor abban mások is élnek.


Ez a privát szféra súlyos megsértése, és most nem is az, hogy átjön-e a pasim, hanem élném az életemet, ami NE nézegessen más.

2021. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem a mamat nezi hanem ah a pasid megrak! Nagyon beteg
2021. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!