Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna, ha a 12 éves lányod...

Zavarna, ha a 12 éves lányod odalenne Lil Peep-ért?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
6, az megvan hogy a zenéje es a személyisége/magánélete egy zenésznek két kulon tema?
2021. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát..én egy ideig háborogtam ezeken az előadókon. Aztán eszembe jutott, hogy én meg Burzumot hallgattam, meg ki volt téve annak a gyagyás Vargnak a képe az ágyam felé. -_- ⛪🔥🔥
2021. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
"az megvan hogy a zenéje es a személyisége/magánélete egy zenésznek két kulon tema" Ja. Itt a szar személyiség, drogproblémák mellé pocsék zene is társult.
2021. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
13, 2021 es meg mindig azon vitatkozol kinek milyen zene tetszik XD amikor elhunyt, apum belehallgatott nehany szamaba, es azt mondta nem is rossz, pedig o az ilyen Queen fele klasszikusokat szereti. (akik nem éltek egészségesebb es botránymentesebb eletet a mai rapperneknel) Amugy neked meg tok jo, hogy ismerted Lil Peepet kozelrol, gondolom ezert szarozod le a személyiségét. Legalabb valamit le is tettel az asztalra. Es nem ertem, drogproblémáival sajat magat veszélyeztette, mert depressziós volt, nem viccből csinalta, ellenben a rajongóit mindig arra biztatta, hogy ezt soha ne tegyék, a közeli ismerősei is ugy irtak le a személyiségét (mivel ok ismertek is) hogy mindenkinek segített, kedves volt, es rosszul esett neki, hogy masok lenézik pl a sok tetkoja miatt. Azert mert nem tudott megkuzdeni a sajat problémáival, nem volt rossz ember, kinek ártott ezzel? Örülj annak, h te jol vagy, es ne egy halott embert fikazz, mégha nem is szimpatikus annyira.
2021. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
4 éve meghalt túladagolásban. Nagy karriert nem futott.
2021. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
De a zenéjéért vagy magáért az emberért van oda? Mert Lil Peep valóban nem egy nagyon jó példakép a fiatalok számára(Se az ilyenek, mint Billie Eilish, Ariana Grande, stb), de ha csak a zenéje tetszik neki, akkor ok, az hogy meg most ezek a zenék, amiket ez az ember játszott mennyire nevezhetőek zenének részlet kérdés, egy Björk - Triumph of a Heart is vagy egy Pink Floyd - Several Species of Small Furry Animals Gathered Together in a Cave and Grooving with a Pict is nevezhetőek zenének, pedig ezekben még hangszer vagy elektronika sincs.
2021. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Mit érdekelne? Én például utálom a technot,és Billie Eilish-t,de nem kötök bele abba,aki imádja ezeket.

Például anyukám nem sokféle zenét szeret,de a nótákat leginkább,mégsem kötök bele.


Én meg leginkább a rap-et,de olyan számokat hallgattam már 14-15 éves koromban,amiről jobb,ha nem tudnak. Pl: Akph,Ludditák,és én most vagyok 21 éves.

2021. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Miért? Inkább Krúbi,Ganxta Zoli,vagy Beyoncé,Shakira,meg az ilyen "sztárprostik"legyen az ideálja?
2021. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!