Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadjam hogy anyám el...

Hogy fogadjam hogy anyám el akar válni apumtól?

Figyelt kérdés
még anyum nem jött haza és nem tudom hogy kellene fogadni nagyon szomorú vagyok mit mondjak neki apum mondta el most hogy mi van ennyi év után nem számítottam erre hogy anyám talál mást

2021. máj. 12. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

Nézz mélyen a szemébe, hosszan, majd kérdezd meg nagyon lassú, drámai hangon: ídösapám pötsche mán nem ölég jó ídösanyámnak?!

Aztán fordíts hátat és hagyd faképnél, de közben azért elég hangosan morogd a bajszod alatt, hogy "az öreg repedtsarkúnak fiatal fazs kell, micsoda egy világ, micsoda egy világ!"

2021. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Ezt mondjuk együtt kellett volna elmondaniuk.

Te most csak apád nézőpontját ismered.

Nincs választásod. Szomorú dolog, hogy nem marad egyben a család, de lehet, hogy hosszú távon így a jobb.

2021. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!