Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogyan reagálnátok...

Szülők! Hogyan reagálnátok rá, ha a 14 éves lányotok már egy éve nagyon odalenne Macaulay Culkin-ért és találkozni szeretne vele?

Figyelt kérdés
2021. máj. 13. 17:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
99%

Nem teljesen érteném, miért pont érte lenne oda, de szíve joga. Minden kamaszlány szerelmes valami színészbe, akivel találkozni akar.


Az én szerelmem Legolas volt :D

2021. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
98%
Azt hogy majd elmúlik 😁
2021. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
31%
Kiröhogn3m
2021. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
98%
Ahhoz képest, hogy én kikért voltam oda annyi idősen, ez még semmi. :D
2021. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
98%

Nem reagálnék sehogy, én az ő korában Leonardo DiCaprióba voltam halálosan szerelmes. Volt rá nem egy forgatókönyvem, hogyan fogunk véletlenül összefutni, és a gyenge angoltudásommal gyakoroltam, hogy mit mondjak neki akkor.

Szerintem ez aranyos dolog, majd kinövi.

2021. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
98%

Én is Leó rajongó voltam, puszit adtam a plakátjára, minden este. :D Biztos voltam benne, hogy a felesége leszek.

Egyáltalán nem zavarna a lányom rajongása se, segítenék neki levelet írni, hátha kap egy autogramot, aztán úgyis jön egy elérhető fiú idővel...

2021. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
97%
Semmit
2021. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
9%
Maga a rajongás oké. De ez a színész 30 éve volt menő gyerekszinész. Mit akar egy öreg, filmekben már alig szereplő színésztől? Rendes 16 éves fiúbanda énekesért kellene inkább rajongani.
2021. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
97%

Nekem Johnny Depp volt a gyengém, rajta is szörnyülködött anyám eleget.


Ohh, meg Ewan McGregor, de őérte nagyon titkosan rajongtam. Azok a szemek... *sóhaj* Asszem máig se nőttem ki. :)))


Lényeg, majd elmúlik, ha károsnak érzed, beszélgess vele, hogy miért pont ő. De aggódni nem kell.

2021. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Ez normális kamaszdolog, minden kislány arról álmodik hogy találkozik az imádottjával. Mi se voltunk másak, a mostani tizennégy éves gyereke (már ha lesz neki) is ugyanígy rajongani fog valakiért.
2021. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!