Jogosan csalódtam benne?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, két hónap múlva leszek 18. Három hónapja vagyok együtt egy 20 éves fiúval, a szüleim kedvelik. Most úgy érzem kezd komolyabbra fordulni a kapcsolatunk, ezért beszéltem anyával, hogy szeretnék nőgyógyászhoz menni, erre teljesen kiborult. Már 13 évesen túl voltunk a felvilágosításon, mindig azt hangoztatta hogyha elérkezettnek érzem az időt rá számíthatok, elvisz, írassunk gyógyszert stb. Most meg nem hajlandó beszélni sem velem, csak azt hangoztatta, hogy a hormonok majd tönkretesznek, meg minden negatívumot felsorolt amit a tabletta okozhat. Elmondtam neki, hogy mindent elolvastam és tudom, de még mindig szűz vagyok, a barátom tisztel engem, és addig vár amíg kérem, mindig használnánk óvszert, de szeretnék jó előre gondoskodni a védelemről és a én így érezném biztonságosnak. Most nagyon csalódott vagyok, persze el tudok menni egyedül is, ki is tudom váltani a tablettát, de jól esett volna, ha vele mehetek, és mellettem állt volna.
2021. máj. 14. 08:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%

Attól, hogy nektek nem lett tőle bajotok, másnak még lehet.

Én 4 fajtát is szedtem. Kb 2-3 havonta jártam a nőgyógyászt, hüvelygombával, gyulladással, bakteriális fertőzéssel és instant libidó halálom volt a gyógyszerektől szinte azonnal. Állandóan viszkettem, nap mint nap. Persze az orvos is azt mondta, nem a gyógyszertől van, mégis mindig akkor kezdődött, amikor szedni kezdtem, és akkor maradt abba, amikor abbahagytam.

Kérdező, anyukád nem akarja elfogadni, hogy kezdesz felnőni, szexelni akarsz. Én hanyagolnám a témát a helyedben, majd csak megbékél. Persze írass csak gyógyszert, ha jónak látod, nem biztos, hogy neked is bajod lesz tőle. Anyukám 20 évig szedte gond nélkül, látod én meg egyáltalán nem bírom.

2021. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
Legnagyobb marhaság tiniknek felírni a bogyót. Alacsony hormontartalmú persze, azért ahhoz elég bivaly, hogy a teherbeesést mindenképpen megakadályozza. Amikor már valaki felnőtt és el tudja dönteni valóban, hogy a kockázatok ellenére ezt tartja a legjobb megoldásnak, akkor döntsön, lelke rajta. De tizenéves kislányokba tömni a hormonos szart és azzal kábítani őket, hogy szép lesz a bőrük meg nem fog fájni a menzesz undorító dolog.
2021. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Emberek!


Mi lenne ha a kérdésre válaszolnátok valaha is?


Minden minden minden gyógyszer sőt megsúgom h még a gyógynövények is tök más hatással vannak egyesekre van akinek bejön van akinek nem!


Pl. Én beszedhetek egy doboz valeriánát is nem használ ellenben anyósommal aki egy szemtől alszik mint a bunda...



Kérdésre válaszolva. Igen jogos, nekem is rosszul esik ha valaki állszent, próbál támogatni amíg nem jön el a megfelelő pillanat de amikor ott vagyunk akkor meg kitáncol

2021. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%

Nekem szörnyű mellékhatása volt a bogyónak, le is álltam vele. Pedig nőgyógyász ajánlotta. Nem vészes szedni, de amint nem kellemes mellékhatással jár egyből állj le vele, egy pasi sem ér annyit. Ja és sok férfinak van úgy némi betegsége, úgy hogy nincs is tünete, ezért is jobb a gumi.

Anyukád meg sajnos nem gondolta, hogy ilyen " hamar" megersz a dologhoz. Adj neki egy kis időt hátha belenyugszik. Nekem is nehéz lesz ezt elfogadni, pedig még csak pocaklako a kis hölgy és én sem vagyok prűd:D

2021. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem pár nap múlva hozd fel újra a témát anyukádnak. Lehet, hogy csak hirtelen “sokkolta” a dolog, de majd lehiggad. Mondd el neki, hogy csalódtál benne, és szeretnéd újra megkérni, hogy kísérjen el nőgyógyászhoz.


(Nem a témához tartozik, de engem tönkretett a fogamzásgátló. 17 és 23 éves korom között pontosan ugyanazokat a jótékony hatásait élveztem, mint az egyik válaszoló. Abbahagytam, majd kiderült, hogy tönkrevágott, hormonzavaros lettem - pedig rendszeresen jártam szűrésre, felülvizsgálatra. Most 29 évesen 2 lombik áll mögöttem. Ez ritka eset, de veletek is előfordulhat - én is azt hittem, hogy “á, nekem nem okoz gondot...”)

2021. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, megértem a csalódottságod, de anyukád nem mondott hülyeségeket.
2021. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
45%

Ezeket mondd el anyádnak is, hogy te mekkorát csalódtál benne hiszen azt mondta támogatni fog.


Mondd el azt is, hogy innentől kezdve meggondolod, hogy elmondasz-e neki bármit hiszen egy megbízhatatlan személy

2021. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
41%
Igaza van anyukádnak. Felesleges gyógyszerezni magad..
2021. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el anyukádnak, hogy tudod, hogy neki a te egészséged fontos, viszont akkor sem árt egy nőgyógyászati kivizsgálás. Ha pedig annyira félt téged a gyógyszertől a dokival azt is meg tudjátok beszélni, hátha ő eloszlatja a kételyeit.
2021. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
44%

"Mondd el azt is, hogy innentől kezdve meggondolod, hogy elmondasz-e neki bármit hiszen egy megbízhatatlan személy"


Érzelmi zsarolás lvl. 9

2021. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!