Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom hogy mit csináljak...

Nem tudom hogy mit csináljak 22 èves lány vagyok van egy 14 èves húgom aki elèggè el van kènyeztetve mert neki mindent lehet de ha én csinálok valamit az baj ja és ha a barátomnál vagyok akkor engem folyamatosan zaklatnak mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Nem bírom tovább mert ez már sok elköltözni még nem tudok sajnos valaki valami tanácsot tudna nekem adni
2021. máj. 15. 20:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Felnyitod a azüleid szemét, hogy 2 lányuk van. Ő csinálhatja ezt meg ezt, de te nem. Miért?
2021. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
22 evesen, mi? Max. 12, az iraskeped meg a kifejezokeszseged alapjan...
2021. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%
Hát 18 felett a szülők nem nagyon szoktak zaklatni a gyereket ..
2021. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam de mindig ki tèrnek a válasz elől pedig a barátommal már nègy ève együtt vagyunk de mindig is ezt csinálták sőt ha tehetnék mèg a telefonomba is bele nèznènek úgy kèt hèttel ez előtt is anyám fel akarta oldani a telefonomat ami elég idegesítő mert a párom sem nyul a telefonomhz még azt is meg kèrdi hogy az időt meg nèzheti a telefonomon anyámèk meg folyamatosan próbálkoznak hogy bele nèzzenek a húgom meg azzal chatel akivel akar
2021. máj. 15. 20:58
 5/23 A kérdező kommentje:
Kedves kettes válaszoló koszonom szépen hogy le szólod az írásomat de dikszleksziás vagyok nm tehetek róla
2021. máj. 15. 21:01
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Arról viszont tehetsz, hogy nem használsz írásjeleket. (Nem én vagyok a 2-es, de egyetértek vele.)
2021. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Írás jelet nm mindig használok de általában meg èrtik hogy mit akarok írni
2021. máj. 15. 21:28
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Az már minősíti az embert, ha ennyire nem tud írni! Hogy megértik, az nem kifogás, egyszerűen NEM tudsz írni és kész!!!
2021. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Attól mert nem nagyon tudok írni az nem jelenti azt hogy bántani kellene kicsit más vagyok tudom
2021. máj. 15. 22:26
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem az a tortenet lenyege hogy tud e irni vagy nem!

A lenyeg ertheto,innenntol kezdve belekotni az irasaba egyszeru sz@rragas!

2021. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!