Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi történik ha egy 16-17 éves...

Mi történik ha egy 16-17 éves lány feljelenti az apját mert üti, megpofozza, seggberugja, és folyamatosan a negatívat mondja neki?

Figyelt kérdés

Nem közvetlenül rólam van szó, de a barátnőmmel így bánik az apja.

Sajnos volt hogy mellbe is ütötte.

Folyamatosan azt mondja neki hogy semmirekellő, senkinek se fog kelleni, és persze dolgoznia kell ezerrel otthon.

Ha valamit mond az apa és nem azonnal "ugrik" hogy megtegye levan szidva vagy ha visszaszól pofoncsapja.

Persze kaja is a legolcsóbb van otthon, hús csak vasárnap.

De nem ez hanem a lelki terror része a nehéz.


Mit lehet tenni ?


2021. ápr. 10. 15:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Anyja nincs?
2021. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Amíg vér nem folyik, vagy nincsenek olyan komoly külsérelmi nyomok amiről egy rendes látleletet lehet felvetetni addig semmi.
2021. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Gyűjtse a bizonyítékot addig is.


Mihelyt lehetősége van menjen koliba.


Anyja, nagyszülők, rokonok hol vannak neki?

2021. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Ha ez Magyarországon történik, akkor kb. semmit nem lehet tenni. Az én barátnőmet és az anyját az apjuk többek között egy nagy konyhakéssel fenyegette többször is. Amikor tanácsot kért (nem tudom, pontosan hol volt, rendőrségen, családsegítőben vagy akárhol), azzal hajtották el őt, hogy nem tudnak semmit tenni, mert nem használta azt a kést, "csak" fenyegetőzött vele. Elképesztő, hogy az erőszakos emberek mi mindent megtehetnek a családjukkal következmények nélkül itthon, egy elvileg "családbarát" országban :(
2021. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

Semmi nem fog történni. Ja, de, az apja majd azért is jól megveri, amiért segítséget mert kérni.


A csaj inkább azon gondolkozzon, hogyan tud mielőbb meglépni.

2021. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos igaza van a válaszolóknak. Az egyetlen borítékolható következmény hogy az apja megruházza. Kaja meg sokaknál van a legolcsóbb, főleg mióta vírus van...
2021. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
24%

Én félevente ha egyszer eszek húst, nem is főzök magamra mert nincs kedvem.



Sajnálom szegénykét nagyon :/

2021. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos semmi...
2021. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
45%
Amíg nincs külsérelmi nyom, semmi. Én általános iskolai tanár vagyok, s amikor gyakorlaton voltam, egyszer azt mondta nekem az igazgató, hogy még ha egy részeges alkoholista apja van egy gyereknek, akit üt-ver az apja, az is jobb mintha nincs. Nem fog az iskola beleavatkozni egy majdnem nagykorú lány bántalmazásába. Középiskolában már még csak családlátogatás sincs.
2021. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Pár nagydarab havert össze kell gyűjteni és bemutatni nekik apukát
2021. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!