Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Semmit, de tényleg semmit nem...

Semmit, de tényleg semmit nem engednek meg a szüleim, nem tudok velük semmiről beszélni, mindig az van amit ők akarnak?

Figyelt kérdés
Abszolút nem érdekli őket az én véleményem, mindig az van amit ők akarnak, nem lehet velük anélkül beszélni h ne lennének kárörvendőek. Nem merek velük nyíltan beszélni a kisebb gondjaimmal, nem merek előttük sírni vagy rosszkedvű lenni, félek h apám keze eljár mert volt már rá példa és hamar felmegy a vérnyomása. Gimibe mennék tovább nem jövőre hanem azután és már leszögezte h nem költözhetek kollégiumba, kívan zárva. Van egy helyi gimi ahova nem akartam menni mert sok nem szeretett osztálytársam és évfolyamtársam megy oda, és úgy gondolom már most eldöntötték h oda felvételizem és kész. Nem tetszik a külsőm, nem vagyok vele 100%ban megelégedve de ezt nem mondom nekik, nem merem. Mem akarok hisztisnek tűnni de jó sok ideje így látom. Nem tudok velük őszintén beszélni 😔 mit csináljak? Valaki hasonló érzésekkel? Nagyon köszönöm ❤️

2021. máj. 21. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Nekem se nagyon lehet otthon véleményem, minden úgy van ahogy a szüleim mondják. Én se panaszkodok nekik mert mindig kiderítik, hogy én vagyok a hibás és akkor kapok a nadrágszíjjal
2021. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Részvétem, nálunk azért ennyire nincs elfajulva a helyzet. Félni félek apától de a kezén kívül mással sohasem bántott
2021. máj. 21. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
1-es vagyok: Azért szeretnek a szüleim és segítenek is. Az rossz mikor a szíjjal kapok de az zavar leginkább hogy nem érdekli őket a véleményem
2021. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális hogy vernek titeket. Se kézzel, se szíjjal. Tanuljatok, bírjatok ki még pár évet, aztán amint lehet, húzzatok otthonról.
2021. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4es ez a terv :(
2021. máj. 22. 09:05
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Osztálytársaid sem szereted,a szüleid sem. Biztos mindenki a hibás.
2021. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 hú te aztán tudod mitől lesz jó kedve az embernek:) ilyenek kíméljenek :D ne csodálkozz ha lepontoznak 0 %os
2021. máj. 22. 19:43
 8/9 anonim válasza:

Ismerős a helyzet, de nekem hála égnek megengedték a kollégiumot.


Én is csak annyit tudok mondani, mint a 4-es. Ilyen emberekkel egyszerűen lehetetlen megbeszélni bármit is.


Sok kitartást! ✋

2021. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

!d!óták!!

Ha egy szülőtök ver, akkor azonnal bizonyítékot szerezni és menni a rendőrségre!

2022. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!