Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá hogyha a...

Mit szólnátok hozzá hogyha a gyereketek bevallaná, hogy vagdossa magát?

Figyelt kérdés
Leginkább szülők válasza érdekelne, de nyugodtan írhat más is.

2021. máj. 21. 20:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem akik vagdossák magukat azokra nem figyelnek vagy valami érzelmileg nem kalappol a szülővel, ha netán anyagi javakkal el is lenne lárva és jó családnak hatna. De akik itt hozzászóltak ő tényleg törődnek is a gyerekükkel, tehet észre vennèk, épp ezért alig valószínű hogy azok a gyerekek vagdosnák magukat.
2021. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy nincsenek tele a válaszok olyanokkal hogy 'majd kinövi' 'csak divatból csinálja' 'egy-két pofon mindent megold' meg hasonlók
2021. máj. 21. 21:28
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy divat, sőt manapság már emosok sincsenek, a 2000-es évek elején lehetett divat. Ez komoly probléma a lelkèben, és bocsánat ha te vagy a szülő de ez nagyon is a szülő hibája, és nem olyan közvetve meg a jelnre értem, de a kamasz korral lép újra abba az életszakaszba amiben három éves kora körül volt, akkor lesznek hasonló igényei (figyelem, elfogadás, szeretet stb) Felmár Andrásnál érdemes utána olvasni. Szóval ennek kora gyermekkori oka is lehet sőt...
2021. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Én a gyerek vagyok, és arra értettem, hogy még mindig nagyon sokan tartják úgy hogy csak a figyelemért csinálja valaki(nagyon sok szülő is), és megnyugtató hogy bőven vannak olyan emberek akik nem itélik el az olyan embereket akik csinálják/csinálták ezt.
2021. máj. 21. 22:03
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Értem, ha te is ezt csinálod vág akit ismersz, abban a helyzetben is igaz, a sajnos itt a szülő a ludas.
2021. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Cirkuszolnák
2021. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
Megértően fogadnám és bíztatnám, hogy menjen el pszichológushoz.
2021. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, én is csináltam fiatal koromban, mégis élek.
2021. máj. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Beszélgetnék vele erről, de mivel nem vagyok szakember, valószínűleg bevonnék ebbe egy pszichiátert vagy pszichológust.
2021. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
28%
Mennénk orvoshoz és családterápiára, mert valamit nagyon elszúrtam én is, apja is, a gyerek is.
2021. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!