Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Oltásellenes anyátoknak hogy...

Oltásellenes anyátoknak hogy mondjátok meg, hogy nem vagytok betegek?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam Pfizer oltást, viszont anyám oltásellenes. Azt hiszi, hogy génmódosítottan megfertőztek engem a koronavírussal és hogy én megakarom őt ölni, hogy hazahoztam direkt a vírust. Amikor tüsszentek egyet mert belemegy az orromba a por, akkor üvöltözik velem és gyilkosnak hív, hogy miattam fog felfordulni. Reggel (szokásosan) tele volt az orrom és hallotta, hogy fújom, erre "Na tessék, kellett neked az oltás most beteg vagy feleslegesen te idióta nemnormális". Köhikcsélek (nem normális köhögés, ilyen felszines kuckuc), mert egy szálló vasporos városban élek, ahol magas a koncentrációja, a tüdőmet alapból kikészítette az itt élés már, szóval mindig is sokat "kuckuc"oltam. De most erre nagyon figyel, erőlteti az Algopyrint, üvöltözik velem, hogy szedjem tucatszámra, mert ez az egyetlen gyógyszer a koronavírus ellen, ami hat, csak az emberiség hülye hogy felfedezze a csodahatását.... Hiába mondtam neki, hogy ez egy mRNS oltás, szerinte akkor is génmódosítottan belémültették a vírust és direkt akarom őt meggyilkolni. Valami ötlet, hogy mivel térítsem észhez?

2021. máj. 22. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Anyád beteg, semmilyen észérv nem fog hatni.
2021. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos #1-nek igaza van. Az ilyeneket nem lehet meggyőzni, keményen dogmatikusan hisznek ebben. Az érvek nála nem számítanak. :(
2021. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Majd idővel feltűnik neki, hogy még mindig él.
2021. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj hogy a birkáknak akár mit mondhatsz sem fogják megérteni az oltások működési elvét sajnos bizonyos intelligenciaszint alatt ez csak meddő vita. hagyd rá, majd feltűnik neki hogy még él.
2021. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, hogy vannak ilyen buta makacs emberek. Szerintem költözz el amint tudsz.
2021. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Költözz el! Ezt egyszerűen nem lehet bírni, ezek elmebeteg emberek!

Üvöltözik??? Ilyenkor nagy kár, hogy nincs már kényszer gyógykezelés..

Lehet visszakiabáltam volna, hogy kussoljál már te primitív gci. Nem segít, csak simán jól esik! :D

2021. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

#3 Bárcsak így lenne... Én végignéztem, ahogy a konteósok folyton átírták a narratívát. Először pár órával a szúrás után ölt a vakcina. Aztán mikor egyértelművé vált, hogy a sok beoltott még mindig él és virul, a múltat elfelejtve két hetet mondtak. Aztán pár hónapot. Most páran több évet mondanak, mások már a születendő gyerekek felnőttkorára jósolnak kemény dolgokat.

Az ilyen embereket nem az érvek vezérlik. Egy normális ember az összegyűjtött érvek alapján jut konklúzióra. A hardcore konteósoknál ez fordítva megy, a konklúzió fix és ahhoz kell igazítani az érveket. Ha valami olyat látnak, ami nem illik bele a narratívába, simán elfelejtik vagy hazugságnak bélyegzik. Minden más pedig tökéletesen bizonyítja a valóságtól elrugaszkodott tévképzetet.

Bárcsak feltűnne neki és megváltozna a véleménye... De sajnos az ilyenek nem hajlandóak bevallani, hogy tévedtek, még saját maguknak se. Inkább élnek tovább az álomvilágban, ahol megdönthetetlen dogma, hogy "ótás rósz".

2021. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg anyukádat hogy ha az oltással ölni akarnának miért az orvosok és egészségügyi dolgozók valamint a magas pozíciójú tisztviselők kaptak először? Tök logikus hogy hamar ki akarják írtani az egészségügyet.
2021. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sajnos ő hisz a chemtrailekben is, hogy gőzerővel permetezik az embereket. Hisz a köztünk élő földönkívüleikben, hogy a tenger alatt közlekednek féreglyukakon át. A kedvenc sorozata az Ősi Idegenek, szerinte az a leghivatalosabb forrás, ők mondják az igazat, mindenki más hazudik (ezeket mind teljesen komolyan mondom). Szerinte kiszeretnék írtani az embereket, vagy legalább is megritkítani és rabszolgásítani.
2021. máj. 22. 15:30
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát ilyen szintnél már semmit se tudsz sajnos tenni, el kell engedni:-(
2021. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!