Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha lenne egy 21 éves fiad,...

Ha lenne egy 21 éves fiad, meg egy 19 éves lányod, és egyikőjüknek se volt még párja (szüzek is), akkor arra gondolnál, hogy elrontottál valamit?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 15:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
21 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességem. 36/N
2021. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Talán még annyi, hogy nem is próbálkoznak. Akkor nem gondolnátok, hogy antiszociálisokat neveltetek?
2021. máj. 22. 15:59
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

#12


Ugye tudod, hogy nem vagy tisztában a fogalmak jelentésével? Amúgy nekem még sose volt pasim, egyszer próbálkoztam egész eddig, de mégsem vagyok szűz. Ráadásul nem is csak egy alkalom volt... A szüleim ezt viszont nem tudják.

2021. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

5-ös vagyok. Olvasd el még egyszer, amit írtam. Ha nem próbálkoznak, nagy a valószínűsége, hogy aszexuálisak. Ami nem betegség. Ugyanolyan szexuális orientáció, mint a hetero/homo/biszexualitás, és ha jó szülő akarsz lenni, elfogadod.


Különben meg, attól, hogy a világ középpontjában a szex meg a romantika áll, attól még nem biztos, hogy ez egyéni szinten is így van. Képzeld, vannak emberek, akiknek fontosabb például a barátság, vagy egy hobbi, vagy a tanulás. Más dolgokkal foglalkoznak, de ez nem azt jelenti, hogy "el vannak rontva", bármennyire is ezt sugallja feléjük a világ.

2021. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17%
Lehet inkább egymással csinálják :)
2021. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy nem vagy szülő, vagy nagyon buta vagy. Úgy írod, mintha ez valami extrém dolog lenne, mintha 40 évesen lennének szüzek (ami furcsább lenne, de akkor is az ő dolguk lenne).

Én jóval később veszítettem el a szüzességemet, nem "próbálkoztam " (mi ez, verseny, kísérlet???), na és?

Ja, és mikor elveszítettem, nem számoltam be róla szülőknek...

2021. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy! Én nem is értem ezt. Sokkal többen vannak, akik nem 13-14 évesen vesztették el, mint gondolnánk. Egyrészt. Másrészt mindenki tök egyéni történet. Csak azért "elveszíteni", hogy ne legyen ciki szűznek lenni tényleg érdemes? Egy 19 meg egy 21 éves matuzsálem?
2021. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem, ez teljesen normális, régen is ez volt, a szexuális "forradalom" előtt. 18-20-22 évesen megházadodtak az emberek, és utána éltek nemi életet.
2021. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%
Ehhez tudnom kéne őket. Szóval nem.
2021. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
78%
Olyan is van, hogy hiába nem csúnya az ember, egyszerűen nincs szexuális vonzereje
2021. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!