Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak? Apukámra nem...

Mit csinaljak? Apukámra nem számíthatok

Figyelt kérdés
Telt vagyok. Van rajtam +20 kg.. tudom hogy le kell fogynom, de a gyógyszerek miatt nem tudok. Anyukám lemond minden szarnak csak mert telt vagyok (ő pedig sovány). Az orvosok tudják hogy a gyógyszerek a problémák de anyukám nem erti meg. Lemond mindenki előtt minden szarnak és 15 éves koromban már volt egy öngyilkossági kisérletem. Akkor játszotta a jó anyát. Mostmeg kiabál velem folyton, veszekszik minden nap, minden reggel minden este. Mit kéne csinálnom?..légyszi segítsetek.. legszívesebben most elásnám magam élve
2021. máj. 24. 09:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14%

Bizonyára nem egy gyógyszertől hízol, hanem azért, mert pajzsmirigyproblémád van. Ez ellen pedig még nincs más orvosság, mint azzal szinten tartani. Szedését elhagyni nem szabad. Bízz az orvosban.

Nézz utána a Felnőtt párkapcsolatok-ban és olvashatsz olyan eseteket, amikor férfiak azt írják, hogy kedvelik a teltebb nőket. Neked is akadhat egy ilyen fiú.

2021. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%

Nincs olyan gyógyszer, ami zsírban hízást okoz, annak egy az oka: a túlevés és nem mozgás.


Más, hogyha vizet köt meg pl. szteroid hatására vagy ha hormonkészítményt szedsz, akkor menjél el az orvoshoz és keressetek másfajtát, mert nem oké 20+ kg-mal létezni.

Az ízületeid a szíved minden tönkremegy benne.

2021. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!