Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS kiutált a családom egy...

SOS kiutált a családom egy gondolatom miatt. Mit csináljak? 19.F

Figyelt kérdés

Volt egy gondolatom amit egy beszélgetésnél fel mertem vállalni mert pont egy ilyen téma volt és azóta kb úgy kezelnek mint egy rabszolgát.

Annyi lényeg, hogy arról beszéltek, hogy mennyire sok olyan mémet láttak, hogy amikor a lány megfogja egy fiú kezét akkor lotyó de ha egy fiú megdug 10 nőt akkor az mekkora császár.

Én itt fel mertem vállalni azt a gondolatom, hogy igenis ez egy fiúnak jobban áll mint egy nőnek tetszik vagy nem és ez így alakult ki és ez természtes. Ugyanaz ahogy a csajoknál meg az egy teljesen elfogadott dolog, hogy a pasijuk ruháit pulcsijait stb hordják de ez fordított helyzetben már ugye, hogy jó hülyén nézne ki ha a fiú hordaná a lány cuccait.

Azt gondolom, hogy vannak olyan dolgok amik a fiúknak állnak jól és vannak olyanok amik a lányoknak. Ennyi.

Azóta pedig szerintük én egy roha.dék vagyok aki nem tisztel senkit


2021. jún. 4. 13:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/168 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az a gáz ha bort iszunk és vizet prédikálunk. Az teljesen mindegy, hogy valaki szerint elfogadott ,valaki szerint nem ha egy EMBERNEK több partnere volt, de ez nem nem függő. Ha fiúként (direkt nem írtam férfit) azt hiszed király vagy mert sok nővel voltál együtt, viszont elítéled a nőt aki ugyanezt teszi, akkor igazából csak képmutató vagy. De szíved joga, csak ne lepődj meg, ha ilyen felfogással nem állnak le veled a nők.
2021. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/168 anonim ***** válasza:
89%
Én se lennék ilyen pasival, ki tudja, mit szednék össze tőle, totál nem menő. Undi nekem.
2021. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/168 anonim ***** válasza:
85%
KEttős mérce megvan, és hogyha ilyen elcs.szett gondolkodásod lenne, nagyon szégyellném hogy a kölyköm vagy.
2021. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/168 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az előző válaszolókkal, elég gáz, hogy így gondolkodsz és ha erről is ilyen elcseszett véleményed van, tuti más témákkal kapcsolatban is hasonló hülyeségeket mondasz. Szerintem csak szimplán elegük volt belőled és amikor rájöttek, mindennek tetejébe egy szexista szar is vagy, lemondtak rólad.
2021. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/168 anonim ***** válasza:
57%
Én még el is ásnálak
2021. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/168 anonim ***** válasza:
91%

Szerencséd, hogy csak 19 éves kissrác vagy, így meg fogják neked bocsátani, ha hülyeségeket hordasz össze.


Minél idősebb vagy, annál messzebb fognak tőled kerülne az emberek, ha szélsőséges véleményed van, és ez így van rendjén. Sajnos(szerencsére) a nemi egyenlőség felé tartunk, ahol nincs olyan, hogy egy nőnek ciki, a pasinak meg nem az, pár elvakult konzervatívot kivéve ebben a világban élünk. Keress magadnak társaságot és legyen annyi eszed, hogy nem hangoztatod a szélsőséges véleményed!


Gondolom van két nővéred, anyád meg nagymamád, nem nagyon van férfi a családban.. Ha mégis, le a kalappal, hogy nem hímsoviniszta szemétláda, mint te, és ki mert állni ellened!


Ez a felnőttek világa, ha szélsőséges véleményed van, akkor úgy fognak kezelni, mint egy bolondot(joggal)

2021. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/168 anonim ***** válasza:
21%
Majd lenyugszanak.
2021. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/168 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem se "áll jól egy pasinak", ha 1000 nője volt. Ez csak azt sugallja a nőknek, hogy hűtlen, hamar túllép egy kapcsolaton és csak a szexre hajt. Nekem is lehetett volna 1000 nőm, de nem akartam, egyrészt nehéz volt túllépnem azon a 2 párkapcsolatomon, ami eddig volt, másrészt kicsit félek, hogy átvernek. De végső soron se nőknek se férfiaknak nem áll jól, ha 1000 párkapcsolatban volt, mert megbízhatatlanságot sugall. Aki pedig ezzel menőzik, az tényleg egy meggondolatlan, idióta barom. A családodról meg annyit, hogy túlzásba viszik, de valahol meg is értem, persze nem kellene ennyire felvenniük a korod miatt.
2021. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/168 anonim ***** válasza:
25%

Mit jelent az hogy kiutáltak? Mi történt azóta?


Amit írtál a te véleményed és elmondtad, nem értem miért kell azért utálni. Lehet egyet érteni vele, meg nem, átbeszélni.


Egy vélemény miatt miért utálnak?!

2021. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/168 anonim ***** válasza:
85%
röviden: szánalmas a felfogásod. hosszabban: alapvetően nekem teljesen mindegy, hogy kinek mennyi partnere volt, szíve joga, legyen az NŐ vagy férfi. de megnyugtatlak, az életben nem állnék szóba olyan csávóval, akinek temérdek nője volt, szóval az én szememben aztán tutira nem érdem. de igaza lehet a többieknek, valószínűleg ez volt az utolsó csepp a pohárban a temérdek butaság mellett, amiket összehordtál.
2021. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!