Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál, ha a 18 lányod...

Mit reagálnál, ha a 18 lányod bemutatná a barátját, de a srác kicsit túl extrém lenne ránézésre?

Figyelt kérdés
Mármint tetkók, piercingek, feketével kihúzott szem, hosszabb haj, fekete körömlakk, számotokra fura öltözködés.
2021. jún. 5. 23:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A kinézete szinte teljesen mindegy, bánjon jól a lányommal és akkor jóban leszünk.

Annyi megkötés, hogy ne tiltott önkényuralmi jelkép legyen a homlokára tetoválva.

2021. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
100%
Saját magamat elnézve egy szavam se lehetne :D
2021. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként én is átlagostól eltérően néztem ki, rokonaim utáltak. Aztán pár év múlva "kinőttem" átlagos külsőm van. Szóval nem érdekelne a lányom párjának a kinézete. Valószínűleg a lányom is extrémebb lenne, ha extrém srácot választ. Általában a stílus megtalálja a társat.
2021. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Párommal kocsmában ismerkedtünk meg, Punk, taraj stb.

Mégis együtt vagyunk 15 éve és egy előzékeny, kedves, humoros, szeretetrevaló ember.

Engem tituláltak már boszorkánynak a külsőm alapján.

Mégis a légynek sem tudnánk ártani.

Szánalmas a világ, hogy tényleg a kinézet a mérvadó.

Miközben a "normális" emberek vágnak pofákat és tesznek rosszindulatú megjegyzéseket.


Akkor ki is a jó ember?

2021. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy van szerelme. Hát még ha az egy önmagát ismerő stílusos ember.
2021. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!