Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? olyan bűntudatom...

Mit tegyek? olyan bűntudatom van anyukámmal szemben. 16.f

Figyelt kérdés

Rájöttem,hogy apum csalja anyukám és ezért bezsaroltam. Azt mondtam neki válasszon vagy most minden kapcsolatot megszakít azzal a nővel és úgy teszünk mintha nem történt volna semmi vagy elmondom anyának sz egészet.

Apukám engedett a nővel minden kapcsolatot megszakított egy hónapja már kb de olyan nagy bűntudatom van anyummal szemben. De ha elmondom azzal fel fog bomlani a család


2021. jún. 6. 00:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
40%
Ebbe nem kellett volna belefolynod, lehet, hogy anyukád is tudja, csak "szemet huny felette". Apud helyében azért elbeszélgettem volna veled. Hidd el, ha neked ennyire egyértelmű, akkor anyud is tudja.
2021. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%
Hát elég nehéz szitu az biztos. Te ismered anyud, hogy viselné a dolgot. Ha nagyon kiborulna, akkor szerintem inkább ne, na meg ugye feltéve hogy apud tényleg abbahagyta a dolgot.
2021. jún. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
40%
Én azt gondolom, hogy ebbe neked nem kell belekeveredned. Apukád nagy hülyeséget csinált, és ez iszonyú bunkóság anyukáddal szemben. Viszont köztük egy házasság és párkapcsolat van, amibe te nem tartozol bele. Ők majd ezt elintézik, te pedig örülj neki hogy apukád most már csak anyukáddal van.
2021. jún. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
78%
Ha tudomásodra jut, hogy még mindig csalja, akkor mondd el anyukádnak. De ha már nem csalja akkor szerintem ne mondj semmit.
2021. jún. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
51%
Jobb lett volna nem belefolynod, de ha már apukád teljesítette, amit feltételül szabtál, akkor te is: szóval tartsd a szád.
2021. jún. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
74%

"Viszont köztük egy házasság és párkapcsolat van, amibe te nem tartozol bele."


Már hogyne tartozna bele. Tudod, ő is ebből a párkapcsolatból származik:)

A fejlődésére, életére aktívan kihat, hogy a szülők miképpen menedzselik a házasságukat. A szülőség felelősség.


"szóval tartsd a szád."


És ha a feleség egy barátnője/haverja tette volna fel a kérdést? Neki is ezt tanácsolnátok? Ő is halgasson el egy ilyen horderejű információt? Hallgasson hát mindenki és a nő éljen tudatlanságban, miközben bohócot csinál belőle a férje és mindenki aki assisztál ehhez?

2021. jún. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
3%
Utolsó. Ez a gondolat menet nagyon sok szenvedést okoz embereknek. Csak így tovább te kis ideologus ^_^
2021. jún. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező: a te családod már rég felbomlott tartalmilag, formailag persze lehet erölködni az össze tartásán. Anyád az anyád marad, apád az apád marad, azt meg szerintem bizd rájuk, hogyan élik az életüket. Így némi esély van a boldogságukra.
2021. jún. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%

Én elmondtam volna.

Valamint aki szerint erről hallgatni kell, csakmert a "gyerek" tudta meg, mennyire gondol ebbe bele? De tényleg erdekel! Azért ha valaki valakit megcsal, az nem egy piti vázatörés. Nem egy kiszakadt harisnya vagy mittudomén. És már miért ne tartozna a kérdezőre is a dolog? Hiszen a szüleiről van szó. Az apja konkrétan átveri, ezzel pedig bántja az anyját. Mi nem világos ezen?

2021. jún. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%

Hidd el anyukád is megérzi, sejthette, hogy apukádnak volt nője. Előfordul.

Ha mégsem, akkor szerintem ne avatkozz bele, ez rájuk tartozik, elhiszem, hogy anyukádat nagyon szereted és igazságtalannak tartod vele szemben, hogy tudta nélkül mi történik a háta mögött, de ez tényleg a szülők dolga.

Sok kapcsolatban, házasságban előfordul ez, ha apukád visszatért anyudhoz és normálisan viselkedik vele, nincs értelme elmondani.

2021. jún. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!