Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám a menyét...

Mit tegyek ha anyám a menyét jobban szereti mint engem?

Figyelt kérdés
Anyám a bátyám barátnőjét imádja és minden nap beszélnek és telefonálnak meg küldi neki a szivecskéket meg minden. Ajándékokkal halmozza el és isteníti az egekig. Az én esküvőmre meg anyám képes volt talpig feketébe jönni, kritizál hogy tesóm barátnőjének miért nem írok. Egyébként ha írok neki el sem olvassa. Ezt elmondtam anyámnak és nekem támadt hogy nekem van bajom a hozzáállásommal hogy ezen bepukkadok és nem írok neki azóta csakmert nem nézte meg az üzenetet. Az én férjemet is mindig kritizálja, hogy milyen a munkája stb. Házfelújításban vagyunk és a férjem igenis dolgozik a házon de mindig kritizálja szegényt pedig a maximumot próbálja bele vinni. Mégis mindig szidja és azt akarja hogy hagyjam el. Elegem lett és mondtam anyámnak hogy akkor a menye legyen a lánya én a férjemet fogom választani. Akkor is azt mondja nem baj ő legalább tiszteli őt nem mint én aki tiszteletlen vele. Rosszul esik hogy akármikor átmentem csak a bátyám barátnője volt a téma és meg nem kérdezte hogy velünk mi van.
2021. jún. 16. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj hozzá. Ha majd nem fog látni fél éven keresztül lehet hogy leesik neki hogy valamit rosszul csinált. Anyám is ilyen volt, mindig a másik lánya volt a szebb, a jobb, az okosabb, aztán beköltöztem a koleszba és hétvégente nem mentem haza. Meg voltak lepődve, kérdezték hogy miért nem megyek haza, mi történt. Összevesztünk, megmondtam nekik hogy én a közelükbe nem megyek amíg le nem állank. Idővel elkezdtek normálisan viselkedni. Lehet csak egy kis távolság kell, majd ha nem találkozol vele és megijed hogy el is bír veszíteni akkor észheztér.
2021. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Az kizárt, hogy a dolog most kezdődött, hanem mindig is te voltál a fekete bárány, csak most lehullt a hályog a szemedről. A dolog egyszerű. Nem mész anyádhoz, ha nem szorul rá a fizikai segítségedre.

Esetleg(!) vedd fel telefonra 3-5 alkalommal, hogyan viselkedik, hogy mekkora arányban ajnározza a menyt, és mennyit foglalkozik veled stb., hogy majd amikor kérdezi, hogy mi a f@szért nem nézel felé, akkor oda tudd tolni a bizonyítékot.

2021. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én felé sem néznék. Nyalják egymásnak fényesre a menyével.
2021. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Apukád nincs? Ő mit szól ehhez?
2021. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szeret téged. A tesód a kedvenc, azért van odáig érte meg a barátnőjéért.


Anyáméknál is ez volt. Van egy testvére, akit az anyja istenít. Annak a párja is szent, házat is vett nekik, mindenben segíti őket stb.

Anyámat viszont mindig kritizálta, lenézte, apámat is semmibe nézte.. Egy idő után megszakította vele anyám a kapcsolatot. Ennek már 20 éve. Ez alatt a 20 év alatt egyszer se érdeklődött, párszor írt neki anyám de válaszra se méltatta..

Tehát vannak ilyen szülők. Szerintem szakítsd meg a kapcsolatot vele és zárd le magadban. Koncentrálj a saját életedre, ne tegye tönkre a kapcsolatodat a férjeddel.

2021. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16%
Lehet valojaban szeret, csak nem vagy a kedvenc ugymond.
2021. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egy jó okot mondj, hogy mi a pixáért vagy még beszélő viszonyban egy ilyen fúriával? Nem, nem indok, hogy ő a szülő anyád.
2021. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak ennyi volt.

Remélem nem tudják hol laksz. Ha keres, mond hogy ne tegye.

2021. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!