Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az ilyesfajta...

Mit gondoltok az ilyesfajta bosszúról, ti is megtennétek?

Figyelt kérdés

A nagyim mesélte hogy ahol fiatal korában lakott volt egy család ahol a gyerekek sosem ülhettek az asztalhoz enni, mindig a lépcsőn vagy egy kisszéken kuporogva kellett enniük és csak akkor kaptak enni mikor már a felnőttek jóllaktak. Aztán mikor ezek a gyerekek felnőttek és oda jutottak hogy ők tartották el az idős szüleiket akkor ugyan azt kapták vissza a gyereküktől, csak maradékot ehettek és soha nem ültek az asztalhoz, illetve akkor ehettek mikor enni adtak nekik.


Ti mit gondoltok, mit tennétek ha benneteket is így neveltek volna, megbosszulnátok?



2021. jún. 21. 12:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ahogy tehettem volna, többet rájuk sem néztem volna.
2021. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
49%

Nem. Attól leszek ember, hogy a másikat is annak nézem. Attól, hogy más idióta, én még nem leszek az.


Amugy meg régen ez kb általános volt.

2021. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Hát én tuti visszaadnék nekik mindent kamatostul. Úgyérzem ez már nagyon kegyetlen dolog amit leműveltek. És ahogy mesélte mamám még csak nem is egy szegény család voltak ahol minden falat számított volna.
2021. jún. 21. 12:05
 4/48 anonim ***** válasza:
87%
Jogos a bosszú. Bár én se néznék rájuk felnőtt koromban, de ez az elég aluliskolázott hozzállásra utaló "nevelés" megerdemli, hogy utólag visszajarjon nekik
2021. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nem ez volt az altalanos.

Amugy a kerdesre valaszolva, igy nem alltam volna bosszut, szimplan a kozelukbe sem mentem volna tobbe.

2021. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
33%

5!


De, regen ez volt az altalános, kb semmibe venni a gyerekeket. A regen nyilván nem tavaly volt.

2021. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 Katona Dius ***** válasza:
90%
Én sem játszottam volna el ugyanazt. Így csak lesullyedtek ugyanarra a szintre. Feléjük sem néztem volna.
2021. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
91%
Lehet, hogy az a (leg)jobb bosszú, ha inkább még csak törődve sincs velük...
2021. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
81%
Az én nagyszüleimmel/dédszüleimmel egyáltalán nem bántak ilyen "Hamupipőke-módszerrel", szóval lóf*szt volt ez általános.
2021. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
49%

9!


Az én nagyanyám idén lenne 98, ő így nőtt fel. Ahogy a környezetében mindenki más is.

2021. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!