Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözött fiatalok milyen...

Elköltözött fiatalok milyen sűrűn látogatjátok szüleiteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Érdeklődni szeretnék azoktól akik elköltöztek párukkal külön . Ki hogyan oldja meg a szülők látogatását ? Milyen gyakran ,hányszor stb? Heti egy alkalmon kívül tényleg sok ha az ember ritkán de benéz a szülőkhoz? Feleségem feszt kivan akadva ha a rendszeres hétvégi látogatáson kívül beiktatnék egy egy látogatást pluszba hétköznap 3-4 havonta amikor nem nem vagyunk együtt . En viszem túlzásba ?

2021. jún. 21. 21:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

3 -4 hetente.

De tudok olyanokat, aki az orszag masik felebe költözött, munkaja se olyan, ők évi párszor csak.

2021. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Hetente
2021. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Szia. 280 km - re lakunk a szüleimtől. 3-4 hetente megyünk egy hétvégére.
2021. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%
Évente 2-3x, de most már 2 éve nem voltunk otthon - I love you, Covid :(
2021. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

Mi kb 3 hetente, 20 km-re lakunk, de tanulunk is, dolgozunk is. Szülőkkel a kapcsolat jó, telefonálunk, emailezünk, és kb. 3 hetente megyünk egyik hétvégi napon (nem ott alvósra).

Kérdező, nálatok sem az a gond, hogy pár havonta beiktatsz egy hétköznapi látogatást, amikor csak te mész. Szerintem az nem sok, csak a heti rendszeresség, amikor mindketten mentek, szerintem sok.

2021. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jobb lenne, ha heti 1 hétköznap délután mennél egyedül, és havonta 1x hétvégén kettesben. Én megőrültem volna, ha minden hétvégén anyóshoz kellett volna menni. Pedig szerettem az anyósomat, de más programunk is volt.
2021. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%

kethetente megyek haza, de csak mert a baratommal tavkqpcsolatban elunk es o a szuleimmel egy varosban van, szoval amikor talalkozni akarunk akkor hazamegyek. ha nem lennenk egyutt csak havonta vagy masfelhavonta mennek.


19L

2021. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

100 km-re lakom tőlük, vonattal háztól házig 3 óra az út. 3-4 hetente szoktam hazamenni egy hétvégére (2 éjszakára) általában.


27/F

2021. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
64%
Mikor hogy jön össze van amikor havonta van amikor ritkábban
2021. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%

20 kmre lakunk egymástól de mindkettőnk szüleikhez hetente megyünk .

Apáméknál majdnem minden vasárnap ott is ebédelünk .

Hétköznap nem igen szoktunk csak, ha éppen arra van dolgunk vagy valami miatt találkoznunk kell velük .

Most várjuk az első babánkat és költözünk albérletből saját házba, így közelebb leszünk egymáshoz .

Párom szüleivel egy faluban fogunk lakni, apumékkal így már csak 15 percre leszünk kocsival .:)

24/N 32/F

2021. júl. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!