Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azoktól kérdezném akik nem...

Azoktól kérdezném akik nem rég költöztek össze és mentek el otthonról, milyen gyakran látogatjátok szüleiteket?

Figyelt kérdés

Párommal majd a korona vírus lefolyása után tervezünk összeköltözni. Mindketten egy másik városba fogunk lakni, mint a szüleink, olyan 20 percre tőlük.

Igazából mindketten elég szoros kapcsolatba vagyunk velük és mindig szívesen vagyunk velük. Azonban nem tudom, hogy ezután mennyiszer szokás. Úgy érzem fura lesz már mindenkitől külön és tudom, hogy páromnak is, meg a szüleinknek is. Lehet úgy hangzik, mint ha még nem lennék elég érett ehhez, de akkor is fura, majd biztos megfogom szokni, ettől függetlenül meg már alig várom, hogy kettesben legyünk. Köszi előre is a válaszokat.



2020. ápr. 26. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden 2. hétvégén megyek haza a szüleimhez. Páromnak édesapja él már csak, nekik nem olyan szoros a kapcsolatuk, ő havi egyszer kb.
2020. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy városban élünk a szüleikkel. En a gyermekkem vagyok itthon, a parom kora reggeltől estig dolgozik. En minden nap meglátogatom a szüleimet. Gyakran jönnek ok is. A párom szuleihez is megyünk rendszeresen. Hozzateszem hogy nagyon kozel lakunk egymashoz
2020. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyke vagyok. Mindig nagyon szoros kapcsolatban voltam a szüleimmel. Mindig féltek attól, hogy egyszer elmegyek.

És mióta elköltöztünk a párommal, (külön megye,város) nagyon más lett minden. Érzem, hogy nem fogadnak tiszta szívvel minket mikor haza látogatunk.:'( Szeretik a páromat, de fáj nekik, hogy csak így elmentünk.....

Anyósék örülnek ha megyünk hozzájuk. Sőt.


Valóban nem könnyű:(

2020. ápr. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

150 km, 5 óra tömegközlekedéssel. Negyedévente egyszer látogatok haza, akár van párom, akár nincs. Én a karantén alatt többször mentem haza, mert visszavágták a munkaóráim, több szabadidőm volt. Néha vittem a volt vőlegényem, néha nem.

Ő a szüleihez heti 2-3 alkalommal ment, közel laktunk mindkettőhöz (elváltak). Ha épp szabad voltam, vitt engem is.

Szerintem nem számít, hogy mi a szokás, majd elválik, sok múlik azon, hogy ti mit igényeltek.

2021. okt. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!